KEPEZ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Antalya Süper Lig Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu oynayacakları Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı.

GAZİPAŞA’YI, Antalya Süper Lig Play-Off Grubu’nda temsil eden ve Play-Off müsabakalarında ilk yenilgisini geçen hafta Kestel Belediyespor karşında alan Gazipaşa Belediyespor, Play-Off’ları ikici devre ilk maçında Kepez Belediyespor ile karşılaşacak. Paşalar, hafta sonu oynanacak olan bu maçın hazırlıklarına, dün saat 15.00’te Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla başladı. İdman, Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetimin yapıldı. Takım halinde düz koşu ile başlayan idman topla birlikte ısınma hareketleri ile devam etti. İdmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yapan Paşalar, yaklaşık 2 saat süren antrenmanı duran top çalışması ile tamamladı.

“ŞANSIZ BİR YENİLGİ ALDIK”

İdmandan sonra açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, hafta sonu oynanan Kestel Belediyespor maçı hakkında açıklamalarda bulundu. Kestel Belediyespor maçının ilk yarısında istenilen oyunu sahaya yansıtamadıklarını ifade eden Baysal, ikinci yarı daha etkili oynadıklarını dile getirdi. Hakem hatalarının maçın önüne geçtiğini belirten Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü, “Kestel maçı oynandı gitti. O maç artık geri gelmeyecek. Hafta sonun oynanacak olan Kepez Belediyespor maçına odaklanmamız lazım. Takım olarak geçen hafta oynan maçı unutup, yolumuza devam etmeliyiz” dedi.

“MAÇI KAZANIP KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDELİM”

Kepez Belediyespor maçını önemine vurgu yapan Teknik direktör Baysal, “Bu maçı kazanıp, kaldığımız yerden devam etmek zorundayız. Aksi bir durum olursa, rakiplerimizle puan farkı kapanır. Bu maçı deplasmanda kazanırsak, iç saha maçlarımızı daha rahat oynarız” dedi. Taraftara da sakin olun çağırısı yapan Baysal, “Son 5 maçımız kaldı. Saha olaylarından dolayı herhangi bir ceza alıp kulübü zor durumda bırakmamalıyız. Futbola yakışır bir şekilde, hep birlikte, Gazipaşa Belediyespor’a destek verilim, centilmenliği ve sportmenliği elden bırakmayalım” şeklinde konuştu.