KEPEZ MESAİSİ BAŞLADI

Gazipaşa Belediyespor Süper Amatör Ligin (SAL) 15’inci haftasında Kepez Hasan Doğan Stadı’nda karşılaşacağı Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı.

KEPEZ-MESAISI-BASLADI-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin 15’inci haftasında Kepez Hasan Doğan Stadı’nda karşılaşacağı Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla başladı.  Teknik Direktör Abdullah Baysal nezaretinde saat 15.00’te yapılan idman, takım halinde düz koşu ile başladı. Isınma hareketlerinin ardından dayanıklılık çalışması yapan Paşalar, idmana dar alanda pas çalışması ile devam etti. Yaklaşık 2 saat süren şut çalışması ile sona erdi.

“TARAFTAR İÇİN KAZANMAK İSTİYORUZ”

Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal idman sonunda gazetemize açıklamalarda bulundu. Gazipaşa Belediyespor’un iyi bir taraftarı olduğuna değinen Baysal, “Gazipaşa taraftarı bu yıl bize çok büyük destek oldu. Deplasmanda oynadığımız maçlarda dahi kendimizi yalnız hissetmedik. Onun için bütün maçlarımızı taraftarımızı mutlu etmek için kazanmak istiyoruz” dedi.

“KEPEZ İYİ BİR TAKIM”

Hafta sonu karşılaşacakları Kepez Belediyespor’un iyi bir ekip olduğunu söyleyen Baysal, “Kepez Belediyespor bizim grubun güçlü ekiplerinden biri, zaten ligdeki durumlarına bakıldığı zaman iyi bir takım olduklarını belli oluyor” diye konuştu. Gazipaşa Belediyespor olarak bütün rakiplerine saygı duyduklarını belirten Baysal, “Futbolda üzülmekte var sevinmekte. Önemli olan bu duyguları saygı çerçevesinde yapmak. Sahada bir takım üzülürken bir takım da seviniyor. Gazipaşa Belediyespor olarak bütün rakiplerimize saygı duyuyoruz. Umarım hafta sonu Antalya’da dostça bir maç oynar ve üç puanla Gazipaşa’ya döneriz” dedi.