KILIÇDAROĞLU ALANYA’DA MİTİNG YAPACAK

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Pazar günü Gazipaşa Havalimanı’nı kullanarak Alanya’da bir miting düzenleyecek. CHP Antalya Milletvekilleri de Cuma günü ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunacak. CHP İlçe Başkanı Kocabaş, tüm vatandaşları Kılıçdaroğlu’nu karşılamaya, mitinge ve milletvekillerinin programlarına davet etti.

4 EKİM Pazar günü Alanya’da bir miting düzenleyecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sabah saatlerinde Gazipaşa Havalimanı’na inecek. Burada partililer tarafından karşılanacak ve konvoyla Alanya’ya hareket edilecek. Saat 11.00’de Alanya Atatürk Anıtı önünde düzenlenecek mitinge tüm Gazipaşa halkını davet eden CHP İlçe Başkanı Bülent Kocabaş, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Gazipaşa Havalimanı girişinde konvoyla karşılanacak ve Alanya’da yapılacak mitinge hareket edilecek. Tüm halkımızı, tüm partililerimizi genel başkanımızı karşılamaya ve Alanya’da yapılacak mitinge katılmaya davet ediyorum. Kılıçdaroğlu’nun programı aynı gün Manavgat’ta, öğleden sonra Kumluca’da düzenlenecek mitinglerle devam edecek” dedi.

CHP MİLLETVEKİLLERİ CUMA GÜNÜ GAZİPAŞA’DA

Öte yandan Cuma günü saat 18.00’de tüm CHP Antalya Milletvekillerinin Gazipaşa ilçe örgütünü ziyaret edeceklerini duyuran Kocabaş,  “Milletvekillerimiz ilçemizi ziyarete gelecekler. İlçe örgütünü ziyaret ettikten sonra esnaf, Cuma Pazarı esnafı ve halkımızı ziyaret ederek halkla buluşacak. Bu programa da partililerimiz ve halkımızın eşlik etmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.

“HEDEFİMİZ GAZİPAŞA’DA BİRİNCİ OLMAK”

CHP’nin Gazipaşa’da 7 Haziran seçimlerinde merkezde birinci parti çıktığını ve 1 Kasım’da köylerde de birinci parti çıkacağını söyleyen Kocabaş, “Köylerden alınan neticelerle Gazipaşa genelinde ikinci olduk. Ülkenin geldiği durum CHP’ye ihtiyaç olduğunu gösteriyor. 7 Haziran’dan bugüne geçtiğimiz dönemlerde CHP kendisini kanıtlamış, sorumluluk duygusuyla hareket etmiş, ülkenin hükümetsiz kalmaması için her türlü fedakarlığı yapmıştır. Fakat ülke tekrar bir seçime sürüklenmiştir. İnanıyoruz ki halkımız CHP’nin sorumluluk davranışlarını Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaoğlu ve CHP’nin sergilediği tutumu takdir edecektir. Önümüzdeki seçimde CHP Türkiye’de ve Antalya’da birinci parti olacaktır. Gazipaşa’da umut ediyoruz ki halkımız 1 Kasım’da köylerde de CHP’yi birinci parti yapacaktır” dedi.