KORKUTELİ HAZIRLIKLARI BUGÜN BAŞLIYOR

Son üç haftada aldığı puan kayıpları ile moral olarak kötü bir zaman geçiren Gazipaşa Belediyespor, Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarına bugün başlayacak.

KINIK-MESAISI-BASLADI-2

ANTALYA Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda mücadele eden ve son 3 haftada 9 puan kaybederek önce liderliği kaptıran, ardından da grupta 3. Sıraya gerileyen Gazipaşa Belediyespor, Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarına bugün başlayacak. Hazırlıklar, Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde Abdullah Baysal yönetiminde yapılacak. Paşalar’ın bugün dayanıklılık çalışması yapması bekleniyor.

MORALİMİZ KÖTÜ

Takım hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, takım olarak son üç haftada aldıkları sonuçlardan dolayı moral olarak kötü olduklarını belirtti. Baysal, “Kestel Belediyespor karşısında alınan mağlubiyetten sonra toparlanamadık ve bu maç ile birlikte 3 maçımızı kaybettik. Alınan kötü sonuçlar hepimizi çok üzdü. Bu hafta iç sahada Korkuteli ile karşılaşacağız, iddiamızı devam ettirebilmek için bu maçı kazanmak zorundayız” dedi.