MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

Ak Parti Antalya İl Teşkilatı tarafından hazırlanan, Mahalle Başkanları Toplantısı 16 ve 17 Ocak tarihinde Kundu Bölgesinde bir otelde yapıldı. Toplantıya AK Parti Antalya Milletvekillerinin bir kısmı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ve İlçe Başkanları yanı sıra, kadın kolları temsilcileri ve mahalle başkanları ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti Antalya İl teşkilatı Kundu Bölgesi’ndeki bir otelde Mahalle Başkanları toplantısı düzenlendi.  Toplantıya AK Parti Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, Atay Uslu, Mustafa Köse, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, il yönetimi, ilçe yürütme kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları ve mahalle başkanlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Yapılan toplantıya Gazipaşa İlçe teşkilatı tarafından da yoğun bir katılım sağlandı. Ak Parti Gazipaşa İlçe başkanı Yakup Pişkin, Yönetim kurulu ve Gazipaşalı mahalle başkanlarının katıldığı toplantının açılışında AK Parti’nin Antalya’daki faaliyetlerini gösteren bir sinevizyon gösterisi yapıldı.

“AK PARTİ MİLLETE HİZMETİ GÖREV EDİNMİŞ BİR PARTİ”

Toplantıda konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti’nin millete hizmeti görev edinmiş bir parti olduğunu söyledi. Hiç ölmeyecekmiş gibi hizmeti akıllarından çıkarmadıklarını dile getiren Türel, “Antalya’da oyumuzu yüzde 21’den yüzde 42’ye çıkardık. Şimdi 500 bin üye projemiz var. Birileri buna hayal diyebilir. Geldiğimiz noktaya baktığımız zaman bunun hiç de zor olmadığını göreceğiz. 6 sene de yüzde yüzün üzerinde bir üye artışı sağladık” diye konuştu.

“OYLARI REKOR DÜZEYDE ARTTIRDIK”

Toplantıda konuşma yapan Antalya AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, seçim sürecinde ev ev cadde cadde dolaşarak ülkenin üzerinde oynanan oyunları anlattıklarını dile getirdi.  Oylarını rekor düzeyde arttırdıklarını kaydeden Sümer, “7 milletvekili kazandırarak plakasını aldınız. Annelerimize teşekkür ediyorum. Onlar seçim çalışmalarında daha çok çalıştı. Ak Gençlerimizle gurur duyuyorum. Bu gençlik geleceğimiz olacak. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. 500 bin üye hedefimiz var. Üye sayımızı da inşallah arttıracağız. Şuan 250 bin üyemiz var. Ak Partiye üyelik ülkemizin başarısına katkı sağlamak demektir. En az 2 ayda bir mahalle danışma toplantıları düzenleyeceğiz. 2016 yılından itibaren bize gelen talepleri ilçe teşkilatlarına yönlendireceğiz. İl ve ilçe yönetimlerinde komisyonlar kurduk. Sektör temsilcileri ile daha yakından iletişim kuracağız. Sosyal projelere önem vereceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantıdan arda kalan bölümlerde diğer ilçe başkanları ve belediye başkanları ile fikir alışverişinde bulunan Gazipaşa heyeti, Serik ve Kaş Belediye Başkanları ile sabah kahvaltısından sonra mini bir toplantı yaptı. Toplantıya Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin ve parti Teşkilatı katıldı. Toplantıda yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında sohbet eden başkanlar birbirlerine başarı diledi.

MAHALLE-BASKANLARI-TOPLANTISI-YAPILDI-2