MAHALLE TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

AK PARTİ İlçe Teşkilatı, Mahalle Danışma Meclisi Toplantılarına devam ediyor. Beyrebucak Mahallesi’nde yapılan toplantıya, Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkan Yardımcısı Sami Yiğit, Büyükşehir Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükaça, Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kaya, Gazipaşa Hizmet Birimi Şube Müdürü Hasan Zeyni Çelik ve partililer katıldı. Toplantıda, Ak Parti Antalya İl Teşkilatı tarafından başlatılan ‘Hedef 500 Bin Üye’ kampanyası dolayısı mahalle sakinlerinden destek istendi. Ayrıca toplantıda, ilçe genelinde yapılan ve yapılması planlan hizmet ve projeler hakkında mahalle sakinleri bilgilendirildi. Toplantı sıcak bir sohbet havasında gerçekleşti. Toplantı sonunda geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Ak Parti Beyrebucak Mahalle Başkanı Veli Kaya adına, eşine teşekkür belgesi verildi.  Belge Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin tarafından verildi.

“ÜYE SAYISINI ARTTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Toplantıda konuşan Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, toplantıların devam edeceğini belirtti. Pişkin, “İş başkanlığımızın başlatmış olduğu ‘Hedef 500 bin üye’ kapsamında toplantılarımıza devam ediyoruz. Daha önceki açıklamalarımda da dediğim gibi, üye sayımızı 6 bin 200’e yükselttik. Hedefimiz, Gazipaşa’da 10 bin üye sayısına ulaşmak. Vatandaşlarımızın da desteği ile bunu başaracağız” dedi

“SIKINTILARI YAKINDAN GÖRÜYORUZ”

Alınan kararlarda herkesin taşın altına elini koyduğunu belirten Pişkin, “Yönetim kurulumuz ve partimize gönül veren partidaşlarımız çalışmalarına devam herkes elinden gelen gayretle çalışmalara destek vermeye devam ediyor. Ayrıca gittiğimiz mahallelerde vatandaşların sıkıntılarını dinliyor ve yapılması gereken ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımız toplantılar sayesinde vatandaşların sıkıntılarını yakından görüyor ve acele bir şekilde oraya hizmet götürmeye çalışıyoruz” dedi.

MAHALLE-TOPLANTILARI-DEVAM-EDIYOR-2