MANAVGAT HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Gazipaşa Belediyespor ligin 17 haftasında karşılaşacağı Manavgat Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı. İdman dün saat 15.00’te Belediyespor Tesisleri’nde yapıldı.

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin 17’inci haftasında karşılaşacağı Manavgat Belediyespor maçı hazırlıklarına, dün saat 15.00’te Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla başladı. İdman takım halinde düz koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapılan idmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yapıldı. İdmana sakatlıkları süren Aysan ve Ali Can katılmadı. Yaklaşık 2 saat süren idman yan top çalışması ile sona erdi.

Öte yandan, Gazipaşa Belediyespor, Manavgat Belediyespor maçı hazırlıklarını bugün Belediyespor Tesisleri’nde yapacağı idmanla sürdürecek.

“ÇALIŞMALARIMIZ PLAY-OFF İÇİN”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, çalışmaların ligden çok, plaf-off’lar için olduğunu söyledi. Baysal, “Gazipaşa Belediyespor olarak, Gazipaşa’yı ligde en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum. Şu anda yaptığımız çalışmalar ligden çok play-off’lar için, kendimizi play-off’lara hazırlıyoruz” dedi.