MANAVGAT MAÇI YARIN

Gazipaşa Belediyespor, ligin 17’inci haftasında yarın saat 13.30’da Manavgat Atatürk Stadı’nda Manavgat Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Maça kadrosuna sakatlıkları devam eden Ali Can ve Aysan alınmazken, Peter Obochi kadrodaki yerini aldı.

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor yarın saat 13.30’da Manavgat Atatürk Stadı’nda Manavgat Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Yarın sabah saatlerinde Manavgat’a hareket edecek olan Gazipaşa Belediyespor’un kadrosuna sakatlıkları devam eden Ali Can ve Aysan alınmadı. Geçtiğimiz günlerde Lisansı çıkan ve Gazipaşa Belediyespor’un ilk yabancı oyuncusu olarak tarihe geçen Peter Obochi kadroda yer aldı.

Belediyespor bu maç kapsamında bugün son hazırlığını yapıp maç saatini bekleyecek. Saat 15.00’te yapılacak olan idmanda 5’e 2 top kapma çalışması ve gole yönelik hücum çalışması bekleniyor.

Manavgat maçı hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Manavgat maçında Ali Can ve Aysan dışında eksiklerinin bulunmadığını belirtti. Maçı kazanmak için oynayacaklarını belirten Şengöz, “Yarın sabah saatlerinde Manavgat’a hareket edeceğiz. Her maçta olduğu gibi bu maçı da kazanmak oynayacağız” dedi.