MANAVGAT MESAİSİNE DEVAM

Ligin 17’inci haftasında Manavgat Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Gazipaşa Belediyespor, bu maçın hazırlıklarına Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla devam etti.

SÜPER Amatör Lig 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 24 Ocak Pazar günü Manavgat Atatürk Stadı’nda oynayacağı Manavgat Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı. Paşalar’ın idmanına, sakatlıkları devam eden Aysan ve Ali Can dışında bütün futbolcular katıldı. İdmanın bir hayli neşeli olduğu gözlenirken, play-off hazırlıklarının ciddi bir şekilde devam ettiği görüldü.

İdman, Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde dün saat 15.00’te düz koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. İdmanın ana bölümünde taktik ve çabukluk çalışması yapıldı. Yaklaşık iki saat süren idman şut çalışması ile son buldu.

“ÇALIŞMALARIMIZ ÇOK İYİ GİDİYOR”

İdman sonun da açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, takımın genel durumundan memnun olduğunu bildirdi. Peter Obochi’nin de bu hafta kadroda olacağını söyleyen Baysal, “Takım olarak çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Takımın genel durumundan memnunum, sakatlıklar olmasaydı takımın moral ve motivasyonu daha yüksek olurdu. Hafta sonu Manavgat deplasmanında, Obochi’de bizimle olacak. İlk 11’de başlayıp başlamaması maç günü belli olur” şeklinde konuştu.