“MÜCADELEMİZ YENİ BAŞLAYACAK”

Gazipaşa Belediyespor, Süper Amatör Ligin son haftasında karşılaşacağı Antalya Sanayispor maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla başladı. Teknik direktör Abdullah Baysal idman sonunda yaptığı açıklamada play-off’lara değinerek, mücadelenin yeni başladığını belirtti.

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin son maçında karşılaşacağı, Antalya Sanayispor maçı hazırlıklarına başladı. Dün saat 15.00’te yapılan idmana sakatlıkları devam eden Ali Can Sümbül ve Aysan Akkaş katılmadı. Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapılan idman düz koşu ve ısınma hareketleri başladı. İdman sırasında takımda morallerin üst seviyede olduğu gözlemlendi. Yaklaşık 2 saat süren idmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yapan Paşalar, idmanı yan top çalışması ile tamamladı.

“MÜCADELE YANİ BAŞLIYOR”

İdman sonun da açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik direktörü Abdullah Baysal, önlerindeki maçla birlikte ligin sona ereceğine değindi. Ligden daha zorlu bir sürecin kendilerini beklediğini belirten Baysal, “Sanayispor maçı ile birlikte Süper Amatör Lig maçları sona erecek. Bundan sonra play-off’lar da mücadele edeceğiz. Takım olarak mücadelemiz yeni başlıyor. Play-off’lar da bizi zorlu maçlar bekliyor. Bizde hazırlıklarımızı bunlara göre yapıyoruz. Lig bitti ama bizim mücadelemiz yeni başlayacak” dedi.

PASALAR-DAYANIKLILIK-CALISTI-3