PAŞA TRANSFER ATAĞINDA

26 Eylül’de başlayacak olan Antalya Süper Amatör Liği’nde hedefini bölgesel amatör lige çıkmak olarak belirleyen Gazipaşa Belediyespor, transfer çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyor.

ertugrul-yildiz

Antalya Süper Amatör Lig’de mücadele eden ve tarihinde ilk kez BAL Ligine çıkmak için playoff’lara kalan Gazipaşa Belediyespor, geçtiğimiz sezon elinden kaçırdığı BAL Ligine çıkma şansını bu yıl yakalamak istiyor. Hedefini büyük koyan Belediyespor bu doğrultuda transferler yaparak kadrosunu güçlendirmek istiyor.

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, transfer olan futbolcuların yerini doldurmak için yoğun şekilde transfer görüşmeleri yaptıklarını söyledi. Transfer görüşmelerinde son yaklaştıklarını belirten Şengöz, “Kalecimiz Şafak Cankuru ve orta sahanın yıldız oyuncusu Hasan Demir transfer olarak takımdan ayrıldı. Bu önemli futbolcularımızın yerini doldurmak için gündemimize aldığımız oyuncular ve kulüpleriyle görüşüyoruz. Görüşme yaptığımız futbolcular arasında Demrespor’da oynayan Nijeryalı Ahmet Discart ve Bucaspor’da oynayan Gazipaşalı Alican Sümbül var. Bunlar gibi birkaç oyuncuyla daha görüşüyoruz. Önümüzdeki yıl hedefimiz bir üst ligimiz olan bölgesel lige çıkmak. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

kiziltan

ÇALIŞMALAR 1 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

Gazipaşa Belediyespor Antrenörü Müjdat Kızıltan ise lige iddialı bir şekilde hazırlandıklarını söyledi. 26 Eylül’de başlayacak lig için 1 Ağustos’da çalışmaya başlayacaklarını ifade eden Kızıltan, “Takımdan ayrılan futbolcularımızın yerine alacağımız futbolcuların da takıma katılmasıyla birlikte çalışmalarımız daha da artacak. Hedefimiz bölgesel lige çıkmak. Bunu taraftarımızın da desteğiyle başaracağımıza inanıyorum.  Bizi zorlu bir lig bekliyor” diye konuştu.

R.A.1-2-3

Gazi Spor Salonu’nda gerçekleşen kurslara yaklaşık 600 öğrenci katılıyor.

R.A.

Ertuğrul Yıldız.