PAŞALAR BÜYÜK MAÇA HAZIR

Antalya Süper Amatör Ligi’nde oynayan Gazipaşa Belediyespor,  hafta sonu deplasmanda oynayacağı Kestelspor maçına kazanmak için çıkacak.

müjdat-kızıltan

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde oynayan Gazipaşa Belediyespor,  ligin lider maçını bu hafta sonu oynayacak. Kestel Sahası’nda Pazar günü saat 15.00’te oynanacak olan Kestelspor maçını kazanmakta iddialı olan Paşalar, tüm enerjilerini maça sakladı.

“HERHANGİ BİR SIKINTIMIZ YOK”

Teknik direktör Müjdat Kızıltan, tek hedeflerinin bu deplasmandan galibiyetle dönmek olduğunu söyledi. Kızıltan, “Bu deplasmanda da çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Futbolcularımız çok iyi hazırlandı. Mutlak kazanmak için sahaya çıkacağız. Sezona iyi başladık, aynı şekilde devam etmek istiyoruz.  Bugünkü idman çift kale olarak gerçekleşecek. Futbolcularımız, Cumartesi günü istirahat edip Pazar günü büyük maça çıkacak. Takımın ve futbolcularımızın durumu çok iyi. İnşallah Allah kısmet ederse Pazar günkü maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Taraftarımızı maça takımımızı desteklemeye bekliyoruz. Maç öncesinde takımın morali çok iyi, uyum içinde çalışıyorlar. Herhangi bir sıkıntımız yok, tüm enerjimizi maça sakladık. Bugünkü idmanın ardından kampa gireceğiz” dedi.

“MAÇI KESİN KAZANMAMIZ LAZIM”

Gazipaşa Belediyespor futbolcuları ise ortak karar aldıklarını ve maça kazanmak için çıkacaklarını söylediler. Kestelspor maçının liderlik maçı olduğunu ve kesin kazanmaları gerektiğini belirten futbolcular, “Bu maçı kesin kazanmamız lazım. Bunun için çalıştık ve kazanmak için de elimizden geleni yapacağız. Deplasmandan galip bir şekilde döneceğiz” dedi.