PAŞALAR ÇİFT KALE İDMAN YAPTI

Deplasmanda oynanacak olan Sidespor maçına hazırlanan Gazipaşa Belediyespor, maça oldukça iddialı hazırlanıyor.  Kestel Sahası’nda yapılan çalışmalarda çift kale idman yapıldı.

Emrah-Öget

ANTALYA Süper amatör Ligi 1. Grupta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor Kestel Sahası’nda idmanlara devam ediyor.  Dün çift kale idman yapan Paşalar, Sidespor maçına büyük bir istekle hazırlanıyor.  Teknik Direktör Müjdat Kızıltan,  futbolcuların azimli çalışmasından memnun olduğunu ve takım içindeki uyumun ilk maçta alınan başarıyı devam ettireceğini söyledi. Kızıltan, “Takımın performansı çok iyi, idmanlarımızı bugün çift kale ile sürdürdük, çalışmalar memnuniyet verici bir şekilde sürüyor. Takım olarak herkes elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyoruz.  Çocukların moral ve kondisyonları çok yüksek. Tüm taraftarları Pazar günü saat 15.00’te Side Futbol Sahası’nda oynanacak maça davet ediyor ve desteklerini bekliyoruz” dedi.

“GALİBİYETİ SİDESPOR’LA DEVAM ETTİRECEĞİZ”

Gazipaşa Belediyespor’un yeni transferlerinden, başarılı futbolcu 8 numaralı formanın sahibi Emrah Öget ise geçen sezon oynadığı Sidespor karşısında mücadele edeceğini belirterek, “Geçen sezon formasını giydiğim takıma karşı mücadele edeceğim için bu maçın benim için farklı bir önemi var. İlk maçta galibiyet aldık ve bu maçı da alıp galibiyeti devam ettireceğiz. Tüm taraftarlarımızı bizlere destek olmaya bekliyoruz. İdmanlarımız iyi geçiyor, yoğun tempoda çok sıkı bir idman süreci geçiriyoruz. Sezona iyi bir başlangıç yaptık, bunu Sidespor ile sürdürmeyi planlıyoruz. İlk maçta aldığımız 4-1’lik galibiyeti bu maçta da devam ettirmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” diye konuştu.