PAŞALAR GALİBİYET İÇİN HAZIRLANIYOR

Gazipaşa Belediyespor, Pazar günü Antalyagücü ile deplasmanda oynayacağı maça galibiyet serisini devam ettirmek için çıkıyor.

PAŞALAR-GALİBİYET-İÇİN-HAZIRLANIYOR-2

ANTALYA Süper amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Pazar günü Antalyagücü ile saat 15.00’da Antalya Zeytinköy 2 Nolu Saha’da karşılaşacak. Sıkı bir idmanla maça hazırlandıklarını belirten Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, maça galibiyet için çıkacaklarını söyledi. Şengöz, “Büyük maça takımımız hırsla hazırlanıyor. İdmanlarımız devam ediyor. Oyuncularımız gayet iyi hazırlandı. Lig başından bu yana elde ettiğimiz başarıyı sürdürmeyi ve lig şampiyonluğunu hedefledik, hedefimize ulaşacağız” dedi.

“SERİYİ DEVAM ETTİRECEĞİZ”

2 numaralı defans oyuncusu Ali Can Sümbül de Pazar günü oynanacak maça büyük bir hırsla çıkacaklarını belirterek, “Takım olarak çok iyi çalıştık. Bu güne kadar bu ligde oynadığımız tüm maçları kazandık. Bu galibiyeti lig sonuna kadar devam ettirmek için çok çalışıyoruz. Sezon sonu İnşallah şampiyon olarak bir üst lige çıkmayı hedefliyoruz. İlçemizden gelmek isteyen veya Antalya’da olan bütün Gazipaşalıları bu önemli maça bekliyoruz. Güzel bir galibiyet alarak seriyi devam ettirmek istiyoruz” dedi.