PAŞALAR KAMPA GİRİYOR

Antalya Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Kepez Belediyespor maçı için bugün Belek’te kampa girecek.

ANTALYA Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Kepez Belediyespor maçı için Serik’ ilçesi, Belek Turizm Merkezi’nde bulunan River Garden Holiday Willage Otel’de kampa girecek. Paşalar bugün kamp yapacağı otele gidecek.

Kepez Belediyespor maçı hazırlıkları kapsamında çalışmalarına devam eden Gazipaşa Belediyespor, dün Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde kamp öncesi son idmanını yaptı. Dün yapılan idman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde saat 15.00’te başladı. Takım halinde düz koşu ile başlayan idman topla birlikte ısınma hareketleri ile devam etti. Paşalar İdmanın ana bölümünde çift kale maç yaptı. Yaklaşık iki saat süren idman, şut çalışması ile son buldu.

“MAÇA ÇOK SIKI BİR ŞEKİLDE HAZIRLANDIK”

Kepez Belediyespor maçı hakkında açıklamalarda bulunan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, “Maça çok sıkı bir şekilde hazırlandık. Belediye Başkanımız sağ olsun, bize bir kamp sözü vardı. Serik’te bir otelde bugün kampa gireceğiz. Takımımızın morali üst düzeyde, takımda Ali Can Sümbül’ün dışında eksiğimiz yok. Ali Can’nın hastalığı devam ediyor ve bu hafta aramızda olmayacak. Takım olarak geniş bir kadroya sahibiz. Deplasmanda Kepez Belediyespor’u yenmek istiyoruz” dedi.

“HEMŞERİLERİMİZ BİZ YALNIZ BIRAKMASIN”

Bu maç için Antalya’da yaşayan bütün Gazipaşalı hemşerilerimizi maça davet ediyorum. Gazipaşa’dan gitmek isteyen taraftarlarımız için Paşalar 1973 Taraftar Grubu, büyük ihtimal otobüs kaldıracak. Maçımızda bütün taraftarlarımızı görmek istiyoruz. Bu maçların telafisi yok. Bu maçı alıp yolumuza devam etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

MENAJERLERIN-GOZDESI-BELEDIYESPOR-3