PAŞALAR, KONAKLI MAÇINA HAZIRLANIYOR

Gazipaşa Belediyespor, 6 Aralık Pazar günü Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynanacak olan Konaklı Belediyespor maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla başladı. Hafta sonu oynanacak olan maç ile Paşalar bu sezon ilk kez taraftarı ile buluşacak.

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Konaklı Belediyespor maçı hazırlıklarına Gazipaşa Şehir Stadı’nda yaptığı idmanla başladı. İkinci devrenin ilk maçında Konaklı Belediyespor’u kendi evinde ağırlayacak olan Gazipaşa Belediyespor, bu sezon ilk defa kendi sahasında maç oynayacak. Dün gerçekleştirilen idmanda Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde dayanıklılık çalışması yapan Gazipaşa Belediyespor, duran top çalışması ile idmanı tamamladı. Yaklaşık iki saat süren idmanda futbolcuların morallerinin yerinde olduğu gözlemlendi. İdman sonun da açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik direktörü Abdullah Baysal, takımın sezonun ilk devresinde göstermiş olduğu performanstan dolayı memnun olduğunu dile getirdi.

“DEZAVANTAJI, AVANTAJA ÇEVİRDİK”

Sezonun ilk yarısında, Gazipaşa Şehir Stadı’nın tadilatta olmasından dolayı, maçları deplasmanda oynadıklarını söylen Baysal, “Bütün maçlarımızı deplasmanda oynamamız bizim bir dezavantajdı, oynadığımız güzel futbol ve aldığımız başarılı sonuçlarla dezavantajı avantaja çevirmeyi başardık. Bundan sonra maçlarımızı kendi evimizde oynayacağız, taraftar desteğini de alıp yolumuza emin adımlara yürümeye devam edeceğiz” dedi.

“TARAFTARLA BULUŞACAK OLMAMIZ HEYECAN VERİCİ”

Uzun bir aradan sonra Gazipaşa Şehir Stadı’na maça çıkacak olan Gazipaşa Belediyespor, Konaklı Belediyespor maçı ile taraftarları ile buluşacak. Gazipaşa Belediyespor takım kaptanı Tanju Özalp, sahanın tadilatta olmasından dolayı, uzun zamandır kendi seyircileri önünde maç yapmadıklarını dile getirdi. Kaptan, “Bu sezon kendi sahamızda maç yapmadık. Taraftarımızla buluşacak olmamız heyecan verici, ilk yarıda oynadığımız güzel futbolu onlarla paylaşmak istiyoruz” dedi. Elde edilen başarıların, inanmaktan çok çalışmaktan geçtiğini söyleyen Belediyespor takım Kaptanı, “Ligin ilk yarısında iyi bir oyun ortaya koyduk. Ligin ikici yarısında da aysı şekilde çalışıp sezonu en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz” diye konuştu.

“TARAFTARIMIZ BİZİ YALNIZ BIRAKMASIN”

Ligin ilk yarısında bütün maçları şehir dışında oynadıklarına değinen Kaptan, Gazipaşa halkını ve taraftarları, ligin ikinci devresinde oynanacak olan maçlara davet etti. Özalp, “Biz sezonun ilk devresinde taraftarımızla bir araya gelemedik, bütün maçları şehir dışında oynamak zorunda kaldık. Konaklı Belediyespor maçı ile taraftarımızın karşısına çıkacağız. Bizi yalnız bırakmasınlar, Gazipaşa halkını ve taraftarlarımızı bütün maçlara bekliyoruz” dedi.