PAŞALAR MAÇA HAZIR

Gazipaşa Belediyespor, Manavgat maçı hazırlıklarını, maçın oynanacağı İncekum Belediye Stadında gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Manavgat Belediyespor ile yarın saat 11.45’te İncekum Belediye Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Maçın oynanacağı Statta idman yapan Paşalar da, morallerin yerinde olduğu gözlemlendi. İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Manavgat maçında Mutlak galibiyet almak istediklerini dile getirdi. Rakiplerinin iyi bir takım olduğunu her şeye rağmen üç puan almak istediklerini söyleyen Baysal, “Takım olarak bu maça çok iyi hazırlandık. İyi oyunumuzu sahaya yansıtıp, taraftarlarımıza zevkli bir futbol izletmek istiyoruz” dedi. Maçın oynanacağı İncekum Stadı’nda zeminin futbola elverişli olduğuna değinen Baysal, Gazipaşa halkını ve Gazipaşa Belediyespor taraftarını maça davet etti.

“ZOR ŞARTLARA RAĞMEN, İYİ DURUMDAYIZ”

Ligde 7’nci maçına çıkacak olan Gazipaşa Belediyespor’un durumunu değerlendiren Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, zor şartlara rağmen takımın iyi durumda olduğunu dile getirdi. Şengöz, “Sahamız bakımda olduğu için bütün maçlarımızı deplasmanda oynadık. Zor şartlara rağmen ligde, 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi alarak, üçüncü sırada bulunuyoruz. Bütün bu olumsuzluklara rağmen takımın bulunduğu durumdan memnunuz” diye konuştu. Manavgat maçına taraftarları davet eden Şengöz, “Yarın saat 11.45’te İncekum Stadı’nda oynanacak olan maça bütün taraftarlarımızı bekliyoruz” dedi.