PAŞALAR MAÇA HAZIR

Konaklı Belediyespor maçı hazırlıklarına devam eden Gazipaşa Belediyespor, dün yaptığı idmanda taktik çalıştı. Paşalar, yarın oynayacağı maçın hazırlıklarını, bugün yapacağı idmanla tamamlayacak.

PASALAR-MACA-HAZIR-2

TEKNİK direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapılan dünkü idmana tüm futbolcular katılırken, idmanın neşeli geçmesi gözlerden kaçmadı. Topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idman, dar alanda pas çalışması ile devam etti. İdmanın ana bölümünde ise taktik çalışması yapıldı. Toplam bir buçuk saat süren antrenman, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. Gazipaşa Belediyespor, Süper Amatör Ligi’nin 10. haftasında Konaklı Belediyespor ile yarın oynayacağı maçın hazırlıklarını, bugün Belediyespor tesislerinde yapacağı antrenmanla tamamlayacak.

“FUTBOLUN DOĞRULARINI YAPMAYA GAYRET EDİYORUZ”

Antrenman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, bu maça iyi hazırlandıklarını ve maçı kazanmak istediklerini söyledi. Baysal, “Takım olarak çok iyi çalışıp, futbolun doğrularını yapmaya gayret ediyoruz. Bu maçı kendi evimizde kazanıp, yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi. Takımın maça hazır olduğuna değinen Baysal, “Konaklı maçına hem fiziksel hem de mental olarak hazır durumdayız. Yarın (Bugün) son çalışmamızı yapıp, maç saatini bekleyeceğiz” diye konuştu.