PAŞALAR ORMANSPOR İÇİN BİLENİYOR

Gazipaşa Belediyespor haftasonu oynanacak Ormanspor maçı hazırlıklarına yaptığı dayanıklılık antrenmanı ile devam etti.

PAŞALAR-ORMANSPOR-İÇİN-BİLENİYOR-2

GAZİPAŞA Belediyespor hafta sonu oynanacak olan Ormanspor hazırlıklarını, Teknik Direktör Abdullah Baysal gözetiminde gerçekleştirdi. Antrenmana düz koşu ile başlayan Paşalar 5’e 2 top kapma çalışması ile devam etti. Yapılan antrenmana tam kadro katılan Paşalar’ın, bir hayli neşeli olduğu gözlemlendi. Yaklaşık bir buçuk saat süren antrenman, penaltı çalışmasının ardından tamamlandı.

BAYSAL: TAKIM BOMBA GİBİ

Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, antrenman sonunda gazetemize açıklamalarda bulundu. Takım içindeki rekabetten memnun olduğunu dile getiren Baysal, çalışmaların yoğun geçtiğini ve takımın bomba gibi olduğunu söyledi. Baysal, “Takım içinde moraller üst seviyede, antrenmanlarımız çok neşeli geçiyor, oyuncuların gözlerinden bu durumu anlamak çok kolay. Takım olarak çok yoğun olarak çalışıyoruz. Takım içindeki rekabet takımı olumlu yönde etkiliyor. Takım şu anda bomba gibi” dedi.

HAFTA SONUNU İPLE ÇEKİYORUZ

Hafta sonu Ormanspor’a konuk olacaklarını da hatırlatan Baysal konuşmasını “Hafta sonu çok önemli bir rakiple mücadele edeceğiz. Rakibimiz evinde çok iyi mücadele ediyor. Takım içindeki hırsı görüyorum, oyuncalarım bu maç için çok istekli. Bir an önce rakibimizle karşılaşmak istiyoruz, ben ve takımım hafta sonunu iple çekiyoruz” diye tamamladı.