PAŞALAR SİDESPOR MAÇINA KENETLENDİ

Pazar günü deplasmanda oynanacak Sidespor maçına hazırlanan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Müjdat Kızıltan, futbolcuların idmanlarda oldukça istekli olduğunu, bunun Sidespor maçında da galibiyeti getireceğini düşündüğünü kaydetti.

GAZİPAŞA Belediyespor pazar günü deplasmanda oynanacak Sidespor maçının hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Teknik Direktör Müjdat Kızıltan yönetiminde Kestel Futbol Sahası’nda yapılan idmanlar dün de devam etti. Antrenör Kızıltan, futbolcuların idmanlarda oldukça istekli olmasının galibiyeti getireceğini düşündüğünü kaydetti. İdmanları değerlendiren Kızıltan, “Kendi sahamızda çim ekimi yapıldığı için idmanlarımızı bizlere tahsis edilen Kestel Sahası’nda sürdürüyoruz. Bugün iki saat idman yaptık. İdmanlar neşeli ve istekli geçti. Çocuklar bu maçı kesinlikle almamız gerektiğini söylüyor, böyle istekli ve hevesli olmalarıyla maçları rahatlıkla kazanacaklarını düşünüyorum. Bu maçı da kazanırsak önümüzün açık olduğu gözüküyor. Tüm taraftarlarımızı Pazar günü saat 15.00’te Side Futbol Sahası’nda oynanacak maçta bizleri desteklemeye bekliyoruz” dedi.

“TAKIM İÇİNDE GÜZEL BİR ATMOSFER VAR”

Gazipaşa Belediyespor’un yeni transferlerinden 4 numaralı formanın sahibi Rafet Poyraz da takım içerisinde güzel bir atmosfer olduğunu söyledi. İdmanların yoğun bir tempoyla geçtiğini belirten Poyraz, “Çok iyi çalışıyoruz ve maçlara iyi hazırlanıyoruz. Takım içinde güzel bir atmosfer ve arkadaşlık var. Arkadaşlarımızla ve hocamızla iyi bir uyum var.  Takım ve hocamızla bu hafta oynanacak Sidespor maçına kenetlendik. İnşallah deplasmanda 3 puan alıp galibiyetle devam edeceğiz. Sidespor benim futbola başladığım ve profesyonel olduğum kulüp. Benim için bu maçın ayrı bir önemi var. İnşallah bu maçta da gol atıp gollerime devam edip takımımızın başarısı için mücadele edeceğim. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz” diye konuştu.