PAŞALAR YAĞMURLU HAVADA ÇALIŞTI

Gazipaşa Belediyespor, Kepez Belediyespor ile 10 Ocak Pazar günü oynanacak olan derbi hazırlıklarını yağmurlu havaya rağmen Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla sürdürdü. İdmana kaleci Faruk dışında bütün futbolcular katıldı.

PASALAR-YAGMURLU-HAVADA-CALISTI-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Kepez Hasan Doğan Stadı’nda Kepez Belediyespor ile oynayacakları derbi hazırlıklarını yağmurlu havaya rağmen Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde sürdürdü. Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapılan idmana düz koşu ile başlayan Paşalar, topla birlikte ısınma hareketleri ile devam etti. İdmanın ana bölümünde çabukluk çalışması yapan Belediyesporlu oyuncular, 1 buçuk saat süren idmanı duran top çalışması ile tamamladı. Yağmurlu ve soğuk havada gerçekleştirilen idmana, kaleci Faruk dışında bütün futbolcular katıldı.

“LİGİ EN İYİ ŞEKİLDE BİTİRMEK İSTİYORUZ”

Gazipaşa Belediyespor Teknik direktörü Abdullah Baysal, önlerinde kalan bütün maçları kazanmak istediklerini dile getirdi. Baysal, “Gazipaşa Belediyespor olarak, ligde kalan bütün maçları kazanmak istiyoruz. Play-off’u büyük ölçüde garantiledik ancak taraftarımızı mutlu etmek için ligde oynayacağımız bütün maçlarımızı kazanıp, ligi en iyi şekilde bitirmek istiyoruz” dedi.

“ANTALYA’DA BİZİ YALNIZ BIRAKMASINLAR”

Antalya’da ikamet eden Gazipaşalıları maça davet eden Baysal, “10 Ocak Pazar günü, Kepez ile bir Derbi maç oynayacağız. Antalya’da ikamet eden Gazipaşalıları Hasan Doğan Stadı’na gelip bizi desteklemelerini istiyoruz, maç günü bizi yalnız bırakmasınlar” diye konuştu.

“GÜZEL BİR MAÇ OLACAK”

Kepez Belediyespor’un grubun güçlü bir ekip olduğuna değinen Belediyespor’un Başarılı oyuncusu Burak Elmestaş, Kepez maçını ne olursa olsun kazanmak isteklerini söyledi. Ligin iki iyi takımının güzel bir ortaya koyacaklarını belirten Elmastaş, “Kepez Belediyespor, bu ligin iyi takımlarından bir tanesi, hafta sonu maçı izlemeye gelenlere iyi bir maç izleteceğiz, güzel bir maç olacak ve ne olursa olsun biz bu maçı kazanmak istiyoruz” dedi.

“İNŞALLAH GAZİPAŞA’YI BAL’DA TEMSİL EDERİZ”

Yapılan idmanlarla iyi bir ritim yakaladıklarını belirten Elmastaş, “İdmanlarda çok sıkı çalışıyoruz, takım olarak iyi durumdayız. Fiziksel olarak iyi bir noktaya geldik. Bunun yanında takım içindeki ilişkilerimizde çok iyi. İnşallah sezon sonunda istediğimiz hedefe ulaşıp Gazipaşa’yı Bölgesel Amatör Ligde (BAL) temsil ederiz” diye açıklama yaptı.

PASALAR-YAGMURLU-HAVADA-CALISTI-3