PAŞALAR’A MORAL VERDİLER

BÖLGESEL Amatör Lig yolunda emin adımlara yürüyen Gazipaşa Belediyespor’a ilçe esnafından moral gelmeye devam ediyor. Dün sabah Finike Belediyespor maçından önce Simitçi Dünyası sahibi Seyhun Metin Gazipaşa Belediyespor’a mekanında kahvaltı ikramı yaparak Paşalar’a moral verdi. Saat 10.30 verilen kahvaltıya Gazipaşa Belediyespor yönetimi, Teknik heyeti ve futbolcular katıldı.

Finike maçından sonra Paşalar’ı Güney Restaurant’a davet eden Güney Restaurant sahibi Sami Balcı, Gazipaşa Belediyespor’a moral ve galibiyet yemeği verdi. Maçtan sonra Güney Restaurant gelen Paşalar, galibiyeti burada kutladı.

Yapılan, ikramlardan dolayı memnuniyetini dile getiren Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, “Dün maçtan önce Simitçi Dünyası işletme sahibi Seyhun Metin Gazipaşa Belediyespor’u mekanında ağırlayıp, takıma kahvaltı ikramında bulundu. Maçtan sonra da Güney Restaurant sahibi Sami Balcı takıma moral ve galibiyet yemeği ikram etti. Hem Simitçi Dünyası sahibi Seyhun Beye hem de Güney Restaurant sahibi Sami Beye Gazipaşa Belediyespor’a vermiş oldukları destekten dolayı, çok çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

PASALARA-MORAL-VERDILER-2