PAŞALAR’A MORAL VERDİLER

Kestel maçı öncesinde VIP Temizlik Şirketi sahibi Erhan Alper ve Kahyalar’dan Bülent Demir, Gazipaşa Belediyesporlu futbolculara moral verip tatlı ikram ettiler.

AMATÖR lig 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor 27 Aralık Pazar günü oynanacak olan Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarına dün de devam etti.  Belediyespor Tesisleri’nde yapılan idman Teknik Direktör Abdullah Baysal nezaretinde gerçekleştirildi. Tam kadro idmanda yer alan Belediyesporlu oyunculara yapılan sürpriz ziyaret iyi bir moral oldu.

VIP TEMİZLİK TATLI İKRAMINDA BULUNDU

VIP Temizlik Şirketi sahibi Erhan Alper ve Kahyalar’dan Bülent Demir Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz ile birlikte hafta sonu oynanacak olan Kestel derbi maçına hazırlanan Gazipaşa Belediyesporlu futbolculara moral verip tatlı ikram ederek, hafta sonu oynanacak maçta başarılar dilediler. Futbolculara yapılan ziyaretlerin oyuncuların moral depolamasına katkı sağladığını belirten Şengöz, “Erhan ve Bülent beylere bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

“HEDEFİMİZ ÜÇ PUAN”

Teknik Direktör Abdullah Baysal da ziyaretten dolayı Demir ve Alper’e teşekkür etti. Hafta sonu oynanacak maçla ilgili değerlendirmede bulunan Baysal, “Takım olarak bu hafta oynayacağımız Kestel maçına kilitlendik. 3 puan bekliyoruz. Zor bir maç olacağını biliyoruz çünkü rakibin mağlubiyeti yok. Ama biz yine de 3 puan almak istiyoruz ve bunun için elimizden geleni yapacağız. Futbolcularımız da oldukça azimli ve uyum içinde idmanları gerçekleştiriyor. Hepimiz maçı kazanacağımıza inandık ve hazırız” dedi.

“MAÇA KİLİTLENDİK”

İdmanın yaklaşık iki saat sürdüğünü belirten Baysal, “Bugün takım tam kadro idmana katıldı, idmanımızda aktif çalıştık. Ardından çift kale maç yaptık. Bu bir nevi Kestel maçının provası oldu. Oyuncularımızın performansını iyi buluyorum ve bu performansı maçta da göstereceklerinden eminim, tamamen maça kilitlendik” diye konuştu.

PAŞALARA-MORAL-VERDILER-2