PAŞALARA TATLI MORAL

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkan Hüseyin Şengöz, Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Gazipaşa Belediyespor’un idmanına gelerek, futbolcular ve teknik heyete tatlı ikramında bulundu. Şengöz idman sırasında Teknik Direktör Abdullah Baysal’dan takım hakkında bilgi aldı.

PASALARA-TATLI-MORAL-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off grubunda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 14 Şubat Pazar günü saat 14.00’te oynanacak olan Kepez Belediyespor maçı hazırlıklarına dün saat 14.00’te yaptığı çalışma ile devam etti. Belediyespor Tesisleri’nde yapılan çalışmayı izlemek için gelen Asbaşkan Hüseyin Şengöz, idmanda futbolcular ve teknik heyete tatlı ikramında bulunarak takıma moral verdi. Şengöz, idman sırasında Teknik Direktör Abdullah Baysal’dan takım hakkında bilgi aldı. İdman sonunda Obochi ile kısa bir görüşme yapan Şengöz,  oyuncuya beklentilerini aktardı.

İDMANDA DAYANIKLILIK ÇALIŞILDI

Dün saat 14.00’te Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde başladı. İdmana hafif sakatlıkları devam eden Rafet Poyraz, Ali Can ve hafif ağrıları bulunan Gökhan Güneşten katılmadı. İdman takım halinde düz koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Dayanıklılık çalışması ile devam eden idman duran top çalışması ile son buldu.

PASALARA-TATLI-MORAL-3