PAŞALAR’A TATLI SÜRPRİZ

İlçemizi Antalya Süper Amatör Play-Off Grubu’nda temsil eden ve grupta ikide iki yaparak liderlik koltuğunda oturan Gazipaşa Belediyespor’a Gazipaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Kaya ve Ak Parti Gazipaşa Belediye Meclis Üyesi Kemal Sarıyıldırım sürpriz bir ziyaret yaparak tartlı ikramından bulundu.

PLAY-OFF gruplarında üst üste başarılı sonuçlar alarak Gazipaşa halkının yüzünü güldüren Gazipaşa Belediyespor’a, Gazipaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Kaya ve Ak Parti Gazipaşa Belediye Meclis Üyesi Kemal Sarıyıldırım’dan sürpriz bir ziyaret geldi. Korkuteli maçı hazırlıkları yapan Gazipaşa Belediyespor’un idmanına gelen ikili Gazipaşa Belelediyesporlu oyunculara tatlı ikramında bulundu. Gazipaşa Belediyespor’un almış oldukları başarılı sonuçlardan dolayı, takımı, teknik heyeti ve yönetimi tebrik eden ikili, sporculara gelecek maçlar için başarı diledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Kaya ve Sarıyıldırım’a yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

PASALARA-TATLI-SURPRIZ-3

KORKUTELİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Gazipaşa’yı, Antalya Süper Amatör Play-Off Grubu’nda temsil eden ve grupta ikide iki yaparak liderlik koltuğunda oturan Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı. Belediyespor Tesisleri’nde yapılan idman dün saat 15.00’te başladı. İdman Teknik Direktör Abdullah Baysal Yönetiminde gerçekleştirildi. İdmana düz koşu ve topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan Paşalar, idmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yaptı. Yaklaşık iki saat süren çalışma, duran top çalışması ile sona erdi.

“DEPLASMANDAN GALİP AYRILMAK İSTİYORUZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, ligin iki zorlu ekibi olan Kepez Belediyespor ve Kınıkspor’u yendikleri için mutlu olduklarını dile getirdi. Hafta sonu oynanacak olan Korkuteli Belediyespor maçını da kayıpsız geçmek istediklerini söyleyen Baysal, “Grubun iki favori takımını yendik. Bu bizim için büyük avantaj. Takım içinde moraller üst seviyede. Hafta sonu oynanacak olan Korkuteli Belediyespor maçını da yenip yolumuza kayıpsız ilerlemek istiyoruz. Takım bu havayı yakalamışken deplasmandan galip ayrılmayı arzuluyoruz” dedi.

“FİZİKİ OLARAK ZOR BİR DEPLASMAN”

Korkuteli’nde fiziki ve hava koşulları bakımından zor bir deplasman olduğunu belirten Baysal, “Korkuteli ilçesi yaklaşık bin 500 metrede kurulmuş bir ilçe. Bizim ilçemize göre yayla sayılacak bir konumda. Hafta sonunu fiziki anlamda zor bir deplasman maçı oynayacağız, hava şartları ve yükselti bize dezavantaj olabilir ancak biz kazanmak için gideceğiz” şeklinde konuştu.

PASALARA-TATLI-SURPRIZ-2