PAŞALAR’DA ORMANSPOR HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Gazipaşa Belediyespor, Süper Amatör Ligi’nin 16’ıncı haftasında karşılaşacağı Antalya Ormanspor maçı hazırlıklarına başladı. İdmana Kepez maçında sakatlanan Aysan Akkaş ve Ali Can Sümbül katılmadı.

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor ligin 16’haftasında Gazipaşa Şehir Stadı’nda karşılaşacağı Antalya Ormanspor maçı hazırlıklarına başladı. Yapılan idmana, Kepez Belediyespor maçında sakatlanan Aysan Akkaş ve Ali Can Sümbül katılmadı. İdman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirildi. Düz koşu ve topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idman, dayanıklılık çalışması ile devam etti. Yaklaşık 2 saat süren idman, yan top çalışması ile son buldu.

“SAKATLIKLAR BİZİ ÜZDÜ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Kepez Belediyespor maçında yaşanan sakatlıkların takımı çok üzdüğünü belirtti. Takım olarak play-off havasına girdikleri bir dönemde, bu sakatlıkların olması takımı etkilediğini söyleyen Baysal, “Kepez Belediyespor maçı bizim için çok önemli bir maç değildi. İki takımda zaten play-off turlarına katılmayı hak kazanmıştı. Biz maçı prestij maçı olarak görüyorduk. Sakatlık olmasın diye ağır idmanlardan kaçınmıştık ama maçta iki oyuncumuzu kaybettik. Onlar için çok üzüldüm, inşallah en kısa zamanda aramıza dönerler” dedi.