PAŞALARIN BAŞARISI BÖLGENİN DİLİNDE

Antalya Süper Amatör Ligi’nde oynayan Gazipaşa Belediyespor’un hafta sonu Sidespor maçında gösterdiği yüksek performans ve aldığı 4-1’lik skor, ulusal basında yer aldı.

GAZİPAŞA Belediyespor deplasmanda oynanan Sidespor maçından 4-1galibiyetle ayrıldı. Sahasının bakımda olması nedeniyle ilk yarı maçlarını deplasmanda oynayan Gazipaşa Belediyespor, Sidespor karşısında Serkan (2), Murat ve Alican Sümbül’ün attığı gollerle maçı 4-1 kazandı.

HERKES PAŞA’YI KONUŞUYOR

müjdat-kızıltanBelediyespor’un maçtaki performansı, Gazipaşalı taraftarlar tarafından da beğenilirken, Antalya bölgesindeki yazılı basın da Gazipaşa Belediyespor futbolcularından övgüyle söz etti. Takım antrenörü Müjdat Kızıltan, maç boyunca yüksek performans gösteren ve maçı baştan sona önde götüren futbolcuların önümüzdeki hafta oynanacak olan Kestelspor maçından da galibiyetle çıkmalarını beklediğini kaydetti. Kızıltan, “Maça çok iyi başladık, ilk 10 dakikadaki gol pozisyonlarını değerlendirseydik fark daha fazla olabilirdi. Maçın kırılma noktası 20. dakikada başladı, golden sonra takım kendini buldu. Zaman ilerledikçe gol pozisyonlarını değerlendirdik. İlk yarıdan sonra gol pozisyonlarına biraz daha dikkat ettik, girdiğimiz pozisyonları çok iyi değerlendirdik. Farkı açtık sonra rahat top oynamaya başladık. Futbolcularımıza gösterdikleri performans ve bizlere yaşattıkları galibiyet sevinci için teşekkür ediyoruz” dedi. “KESTELSPOR MAÇINA KİLİTLENDİK” serkan-kamalak

Sidespor maçında 2 golle takımı galibiyete taşıyan 9 numaralı futbolcu Serkan Kamalak da maçla ilgili yaptığı değerlendirmede “Çok gol pozisyonlarına girdi. Ancak iki tane pozisyonu değerlendirebildik. Maçı galip bitirmenin sevincini yaşıyorum. Takım arkadaşlarımızla iletişimimiz çok iyi bu nedenle reflekslerimiz de daha güçlü ve oyunda birbirimizi çok iyi takip ediyoruz. Maç nefesini kazandıkça gollerim gelecek.  Daha önce Görelespor’da oynuyordum burada ilk yılım ve gerek takım arkadaşlarımız gerekse antrenörümüzle birlikte bir aile gibiyiz. Kestelspor maçına da galibiyet için gideceğiz ve alacağız. Kestelspor ile Pazar günü Kestel sahasında saat 15.00’te oynayacağımız maça tüm taraftarlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.