PAŞALAR’IN HEDEFİ KONAKLI

Süper Amatör Ligi’nde, mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ikinci yarının ilk maçında kendi taraftarı önünde Konaklı Belediyespor’u yenip, 3 puanı taraftarına hediye etmek istiyor.

PASALARIN-HEDEFI-KONAKLI-2

SÜPER Amatör Ligi’nde bu sezon ilk defa kendi taraftarı önünde maça çıkacak olan Gazipaşa Belediyespor, 6 Aralık Pazar günü oynanacak olan Konaklı Belediyespor maçını kazanıp, 3 puanı taraftarına hediye etmek istiyor. Gazipaşa Şehir Stadı’nın tadilatta olmasından dolayı, sezonun ilk yarısındaki maçlarını deplasmanda oynayan Paşalar, Pazar günü taraftarı ile buluşacak. Konaklı Belediyespor’u taraftarlarının desteği ile yenmek istediklerini söyleyen Gazipaşa Belediyespor Teknik direktörü Abdullah Baysal, “Konaklı maçından alınacak 3 puanı taraftarımıza hediye etmek istiyoruz” dedi.

“SEZONUN İLK YARISINI İYİ GEÇİRDİK”

Sezonun ilk yarısında oynanan futboldan memnun olduğunu söylen Baysal, “Maçlarımızı deplasmanda oynamamıza rağmen iyi sonuçlar elde ettik. 8 maç oynadık ve 19 puan topladık, takım olarak sezonun ilk yarısını iyi geçirdik” diye konuştu.

“ÇALIŞMALARA DEVAM EDECEĞİZ”

Rakiplerle puan farkının açılmasının, çalışmaları değiştirmeyeceğine değinen Baysal, “Sezonun ikinci yarısı bu hafta oynanacak maçlarla başlayacak. En yakın rakibimizle aramızda 8 puan fark var, bu farkının fazla olması bizi rahatlattı ama çalışmalarımızda değişiklik olmayacak. Sezon sonuna kadar yoğun tempoda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.