PAŞALAR’IN HEDEFİ MANAVGAT BELEDİYESPOR

Hafta sonu Alanya’da oynanacak olan Manavgat maçı hazırlıklarına devam eden Gazipaşa Belediyespor, dün gerçekleştirilen idmanda taktik çalıştı.

PAŞALAR’IN-HEDEFİ-MANAVGAT-BELEDİYESPOR-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde mücadele den Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu Alanya’da oynanacak olan Manavgat Belediyespor maçı hazırlıklarına Gazipaşa Şehir Stadı’nda yaptığı idmanla devem etti. Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirilen idmana, bütün futbolcular katıldı. İdmana düz koşu ile başlayan Paşalar, topla birlikte ısınma çalışması yaptıktan sonra taktik çalışması gerçekleştirdi. İdman sonunda idman sonunda açıklama yapan Teknik Direktör Abdullah Baysal, hedeflerinin Manavgat maçından galip gelerek üç puanı almak olduğunu söyledi. Baysal, “Çalışmalarımız çok yoğun geçiyor. Hafta sonu maç oynamadığımız için Manavgat maçı hazırlıklarımız biraz uzun sürdü, bu süre içinde oyunculara güç ve dayanıklılık çalışmaları yaptırdık. Çalışmalarımızın karşılığını üç puanla almak istiyoruz” dedi.

“BİZİM İÇİN ÇOK İYİ OLMADI”

Geçtiğimiz günlerde, İl Tertip Kurulu Antalya’da faaliyet gösteren amatör liglerde devre arasının yapılmayacağını duyurmuş, spor kulüplerinin hazırlıklarını bu yönde yapması gerektiğini söylemişti. İl Tertip kurulunun aldığı bu karara da değinen Teknik Direktör Abdullah Baysal, “Devre arasının yapılmayacak olması bizim için iyi olmadı. Bilindiği gibi biz maçlarımızı Gazipaşa dışında oynuyoruz, lig takvimi düzenlendiği gibi devam etseydi bizim sahamız ikinci yarıya yetişecekti. Bu karar, birkaç maçımızı dışarıda oynama ihtimalini doğurdu” dedi.