PAŞALAR’IN KONAKLI MESAİSİ DEVAM EDİYOR

Gazipaşa Belediyespor, Konaklı Belediyespor maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla devam etti.

PASALARIN-KONAKLI-MESAISI-DEVAM-EDIYOR-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynanacak olan, Konaklı Belediyespor maçının hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla devam etti. Teknik direktör Abdullah Baysal gözetiminde gerçekleşen antrenman yaklaşık 2 saat sürdü. Takım halinde yapılan ısınma koşusuyla başlayan antrenman, koordinasyon çalışması ile devam etti. Daha sonra mavi-beyazlılar dar alanda pas çalışması yaptı, son bölümde ise taktik ağırlıklı çift kale maç yapıldı. Antrenmanda oyuncuların neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Antrenman sonunda gazetemize açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor’un başarılı oyuncusu Aysan Akbaş, ligin ilk yarısında sergiledikleri başarılı performansın, çok çalışmanın bir meyvesi olduğunu dile getirdi. Takım olarak rakip ayırt etmeden mücadele ettiklerini söyleyen Akbaş, “Ligin ilk devresinde oynadığımız güzel futbolu ve başarılı sonuçları çok çalışarak elde ettik. Abdullah Hocamız ve takım arkadaşlarımın özverili çalışması sonucunda, güzel sonuçlar aldık. İlk yarının bitmesi ile birlikte, en yakın rakibimize sekiz puan fark atarak, play-off yolunda önemli bir adım attık” dedi.

“KAZANMAK ALIŞKANLIK HALİNE GELDİ”

Başarlı sonuçların gelmesi ile birlikte takımın kimyasının değiştiğini söylen başaralı futbolcu, “Aldığımız başarılı sonuçlar, takım içindeki arkadaşlığa da yansıyor. Maçlara çıktığımız zaman, birbirimize kenetlenmeyi biliyoruz. Artık kazanmak bizim için alışkanlık haline geldi. Ligin ikinci yarısında da aynı performansı yakalamayı hedefliyoruz” diye konuştu.