PAŞALAR’IN KONUĞU ANTALYAGÜCÜ

Gazipaşa Belediyespor, Antalya Süper Amatör Ligi’nin 14’üncü haftasında yarın saat 13.30’da Gazipaşa Şehir Stadı’nda Antalyagücü ile karşılaşacak. Paşalar bugün son idmanını yapıp maç saatini bekleyecek.

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin 14’üncü haftasında Antalyagücü ile karşılaşacak. Maç yarın saat 13.30’da Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynanacak. Gazipaşa Belediyespor, bu maçın hazırlıklarına dün yaptığı idmanla devam etti. Takım halinde düz koşu ile başlayan idman, taktik çalışması ile deva etti. İdmanın ana bölümünde ise çift kale maç yapan Paşalar, yaklaşık iki saat süren idmanı duran top çalışması ile tamamladı. Belediyespor bugün yapacağı idmanla Antalyagücü hazırlıklarını tamamlayıp, maç saatini bekleyecek.

“BU MAÇI KAZANMAK İSTİYORUZ”

İdman sonunda gazetemize açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, kontrollü ve sabırlı bir şekilde oynayıp maçı kazanmak istediklerini söyledi. Antalyagücü takımının ligde kalmaya oynadığını yenileyen Baysal, “Antalyagücü maçında kontrollü ve sabırlı oynayıp maçı kazanmak istiyoruz. Bu takım bu sezon ligde kalmaya oynuyor, onun için bize karşı dirençli olacaklarını düşünüyorum. Maçın ilk dakikalarında gol bulamazsak, sıkıntıya düşmemek adına sabırlı olmak zorundayız” şeklinde konuştu.

“ÜÇ PUANI TARAFTARA HEDİYE ETMEK İSTİYORUZ”

Gazipaşa Belediyespor takım kaptanı Tanju Özalp, ise Antalyagücü maçını iyi mücadele edip maçı kazanmak istediklerini söyledi. Bu haftayı geçen haftanın telafisi olarak gördüklerini söyleyen Kaptan, “Geçen hafta 10 kişi ile iyi mücadele etmemize rağmen maçı kaybettik. Kestel maçında futbol şansı yanımızda değildi. Bu hafta Antalyagücü maçını kazanıp, 3 puanı taraftarımıza hediye etmek istiyoruz” dedi. Taraftarı maça davet eden Kaptan Tanju, “Geçen hafta ortaya koyduğumuz mücadelemizi bu hafta devam ettirip 3 puanla süslemek için oynayacağız. Bu maçta da takım olarak, taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.