PAŞALAR’IN RAKİBİ KINIK

Gazipaşa Belediyespor, Antalya Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nun 7. Haftasında, Gazipaşa Şehir Stadı’nda Kınıkspor ile karşılaşacak. Maç saat 15.00’te oynanacak.

PASALARDAN-SUT-CALISMASI-3

ANTALYA Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, yarın saat 15.00’te Gazipaşa Şehir Stadı’nda Kınıkspor ile karşı karıya gelecek. Paşalar bu maç ile iki hafta uzak kaldığı Gazipaşa taraftarı ile buluşacak. Son iki haftada 6 puan kaybeden ve rakiplerinin zirve yarışına tekrar girmesine engel olamayan Gazipaşa Belediyespor’da tek hedef üç puan. Kestel Belediyespor ‘un, Kepez Belediyespor’u konuk edeceği hafta da, iyi bir sonuç almak isteyen Gazipaşa Belediyespor, Kınıkspor’u evine eli boş göndermek istiyor.

“MAÇI KAZANMAK İSTİYORUZ”

Kınıkspor maçı hakkında açıklaman yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Kınıkspor maçında galibiyetle ayrılmak istediklerini belirtti. Baysal, “Kestel Belediyespor ve Kepez Belediyespor bu hafta karşılaşacak. Biz maçtan galip ayrılırsak, o maçtan ne skor çıkarsa çıksın bizim için iyi bir sonuç olacak. Alanya’da oynanacak olan Kestel-Kepez maçının sonucu biz kazanırsak anlamlı olacak. Yarın oynanacak olan maça bütün taraftarlarımızı bekliyoruz” dedi.

“TARAFTARIMIZ SAKİN OLMALI”

Kınıkspor maçı hakkında görüşlerini bildiren Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, taraftarları sakin olmaya çağırdı. Şengöz, “Önümüzde oynamamız gereken 4 maçımız daha var. bu maçlarda ceza almamak içi taraftarımızın sakin olması lazım” diye konuştu.

“TAKIMDA MORALLER YERİNDE”

Yarın oynanacak olan maçı kazanmak istediklerini belirten Şengöz, “Teknik heyete ve futbolcularıma güveniyorum. Takım içinde moraller çok iyi. Hafta içinde bu maça çık sıkı bir şekilde hazırlandık. Maçı kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Gazipaşa halkı ve taraftarımız bizi yalnız bırakmasın. Bütün herkesi heyecanımıza ortak olmaları için maça bekliyorum” ifadelerini kullandı.

PASALARIN-RAKIBI-KINIK-3