PLAY-OFF ÖNCESİ SON MAÇ

Gazipaşa Belediyespor, ligin son maçında yarın Gazipaşa Şehir Stadı’nda saat 13.30’da Antalya Sanayispor ile karşılaşacak. Paşalar bu maç ile birlikte normal sezonu bitirecek ve bundan sonra play-off müsabakalarında ilçemizi temsil edecek.
ANTALYA Süper Amatör 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin son maçının yarın saat 13.30’da Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynayacak. Paşalar kendi sahasında Antalya Sanayispor ile karşılaşacak. Paşalar bu maç ile birlikte normal sezonu bitirecek ve play-off müsabakalarında ilçemizi temsil edecek. Belediyespor Tesisleri’nde bu maçın hazırlıklarına devam eden Gazipaşa Belediyespor, dün saat 15.00’te bir idman gerçekleştirdi. İdman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapıldı. Topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idmanın ana bölümünde çift kale maç yapan Paşalar, yaklaşık bir buçuk saat süren idman yan top çalışması ile son buldu.
“GENÇ OYUNCULARA FIRSAT”
İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal sezonun son maçında genç oyunculara forma şansı verebileceğini belirtti. Baysal, “Takımda normal sezonda forma şansı bulamayan genç oyunculara ligin son maçında forma sansı verebilirim. Obochi’nin takıma adapte olması için ve taraftarın merak etmesinden dolayı onu da ilk 11’de düşünüyorum. Ama her şey maç saatinde belli olur” dedi.
“ŞENGÖZ’DEN TARAFTARA DAVET”
Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz yaptığı açıklamada formalite bir maç oynayacaklarını belirterek, yarın oynanacak maça taraftarları davet etti. Şengöz, “Ligin son maçında oynayacağımız, Sanayispor maçı bizim açımızdan formalite bir maç olacak ama biz her zaman olduğu gibi sahaya kazanmak için ve Gazipaşa Belediyespor’a yakışır bir futbol izlettirmek için çıkacağız. Bu maçta taraftarımızı yanımızda görmek bizi mutlu edecek, bütün taraftarımızı maça davet ediyorum” dedi.