ROTA KESTEL’E ÇEVRİLDİ

GAZİPAŞA Belediyespor’un 20 Aralık Pazar günü oynayacağı Sidespor maçın iptal olmasından dolayı takım rotasını Kestel’e çevirdi. Gazipaşa Belediyespor hazırlıklarını, 27 Aralık Pazar günü Kestel Belediyespor ile oynayacağı derbi maçına göre yapacak.

GÖZLER KESTEL’DE

Side maçının iptal olmasından dolayı, takımda gözler Kestel’e çevrilirken yapılan hazırlıklar Kestel maçına göre yapılacak. Bu kapsamda idmanlarına devam eden Gazipaşa Belediyespor, Kestel ile oynanacak olan maçın hazırlıklarına dün yapılan idmanla başladı. Teknik Direktör Abdullah Baysal nezaretinde yapılan idmana tüm futbolcular katıldı. İdman, topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayıp çabukluk çalışması ile devam etti. Yaklaşık bir buçuk saat süren idman duran top çalışması ile sona erdi. Gazipaşa Belediyespor Kestel maçı hazırlıklarına yarın yapacağı idmanla devam edecek.

“KENDİMİ GAZİPAŞALI GİBİ HİSSEDİYORUM”

Gazipaşa Belediyespor’un başarılı oyuncuları Burak Elmastaş ve Arif Cicik, idman sonunda gazetemize açıklama yaptı. Gazipaşa Belediyespor’da oynamaktan memnun olduğunu dile getiren Burak Elmastaş, “Gazipaşa’yı çok seviyorum, buraya geleli kısa bir süre olmasına rağmen, kendimi Gazipaşalı gibi hissediyorum” dedi. Kestel maçına da değinen başarılı futbolcu Burak, “Kestel maçı bizim için derbi niteliğinde olacak. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz, bu maçı kazanmak istiyoruz” diye konuştu.

“GÜCÜMÜZÜN FARKINDAYIZ”

Gazipaşa Belediyespor’un ligde favori takımlar arasında olduğunu söylen Belediyespor’un başarılı oyuncusu Arif Cicik, “Gazipaşa Belediyespor olarak gücümüzün farkındayız. Kestel Belediyespor, bizimle birlikte bu grubun favori takımlarından biri. İlk devrede Kestel’e karşı talihsiz bir yenilgi aldık. Zaten ligde başka bir yenilgimiz yok. Seyircimizin de desteği ile Kestel maçını kazanmak istiyoruz” dedi.

ROTA-KESTELE-CEVRILDI-2