SİYASİLERDEN GAZİPAŞA’YA AKIN

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, bugün saat 15.00’te Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda Muhtarlar, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelecek.

SIYASILERDEN-GAZIPASAYA-AKIN-2

DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, mahalle başkanları belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetimiyle bir araya gelerek sorunlarını dinleyecek. Gazipaşa Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda saat 15.00’de başlayacak olan toplantıya Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve İl Başkanı Rıza Sümer de katılacak. Toplantıda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu katılımcılara hitap edecek. Çavuşoğlu, Gazipaşa’nın sorunlarını dinleyecek ve sorunları not alarak çözümü için girişimlerde bulunacak.

“BAKANIMIZIN SÜRPRİZLERİ VAR”

Konu ile açıklama yapan Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, “Bakanımız, seçim öncesinde parti olarak vermiş olduğumuz vaatlerin takibi ve partimizin koymuş olduğu ‘Hedef 500 Bin Üye’ sloganı ve partililerin daha fazla kaynaşması için bir araya geleceğiz. Bakanımızın ilçemiz için sürprizleri var, bunları da açıklamasını bekliyoruz” dedi.

“KAYNAŞMA TOPLANTILARI YAPILACAK”

Bu tür toplantıların daha fazla yapılacağını söyleyen Pişkin, “Bakanımız bu tür toplantıları sık sık yapacağını bize bildirdi. Mahalle Başkanlarımız ve sivil toplum üyeleri ile birlikte bir araya geleceğimiz bu tür toplantılar daha da fazla olacak. Bakanımız bu konu üzerinde titiz bir şekilde duruyor. Yapılacak toplantıda, Milletvekilimiz İbrahim Aydın ve İl Başkanımız Rıza Sümer Bey, bizi yalnız bırakmayacak. Gazipaşa’ya ne kadar önem verdiklerini biz zaten biliyoruz. Milletvekilimiz İbrahim Aydın her konuşmasında kendini Gazipaşalı olarak gördüğünü bize ve vatandaşlara aktarıyor, parti olarak ne yapıyorsak Gazipaşa için yapıyoruz” dedi.

“GAZİPAŞA HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Çalışmalarını ilk günkü aşkla yaptıklarını belirten Pişkin, “Gazipaşa’ya eskiden olağanüstü durumlar haricinde Ankara’dan bakan ya da siyasiler gelmezdi. Gazipaşa Akdeniz ve Türkiye’nin parlayan yıldızı oldu. Bunu herkes biliyor ve çalışmalar ona göre yapılıyor. Biz Gazipaşa için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, Gazipaşa her şeyin en iyisini hak ediyor, bundan sonra bu tür toplantıları sık sık göreceğiz” diye konuştu.