SON TOPLANTI YAPILDI

AK PARTİ Antalya İl Başkanlığı’nın Projesi olan ‘Hedef 500 bin Üye’ kampanyası kapsamında, Mahalle Danışma Toplantıları yapan Gazipaşa İlçe Teşkilatı, son mahalle toplantısını önceki gün akşam saatlerinde Koru Mahallesi’nde yaptı.

SIYASILERDEN-GAZIPASAYA-AKIN-2

Toplantıya Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Ak Parti İlçe Teşkilatı ve mahalle halkı katıldı. Toplantı hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Yakup Pişkin, “İlçe teşkilatı olarak Mahalle Danışma Meclisi Toplantılarımızın sonuncusunu önceki gün Korubaşı ve Koru mahalleleri ile tamamlamış olduk. Bu toplantılar sayesinde bütün mahallelere gidip, vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik ve İl Başkanlığımızın projesi olan ‘Hedef 500 bin üye’ kampanyası için halkımızdan destek istedik. Gittiğimiz mahallelerde hizmet sözleri verdik. Vatandaşın sorunlarını, vatandaşın arasına girerek gördük ve dinledik. Bu sayede onlara daha çabuk ve kaliteli hizmet götürebilmek için bu toplantılar çok faydalı oldu” dedi.

“DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

Teşkilat olarak, Mahalle Danışma Meclisi Toplantıları verimli bir şekilde geçtiğini vurgulayan Pişkin, toplantılara destek veren herkese teşekkür etti. Pişkin, “Bu süreçte çalışmalara katkı veren Belediye Başkanım Dr Adil Çelik’e, Yönetim Kurulu Üyelerime, Belediye Meclis Üyelerime, Mahalle Başkanlarıma, Mahalle Yönetim Kurulu Üyelerime, teşkilatımızın Ak Parti sevdalılarına ve biz her mahallede, güler yüzleri ile iyi bir misafirperverlik gösteren Gazipaşa halkına teşkilatım adına çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

SON-TOPLANTI-YAPILDI-3