“ÜÇ PUAN ALIP DÖNECEĞİZ”

Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarına devam etti. İdman sonun açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, “Korkuteli maçını kazasız belasız atlatıp, üç puan alarak ilçemize döneceğiz” ifadelerini kullandı.

İLÇEMİZİ, Antalya Süper Amatör Play-Off Grubu’nda temsil eden ve grupta ikide iki yaparak liderlik koltuğunda oturan Gazipaşa Belediyespor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Korkuteli Belediyespor maçı hazırlıklarına devam etti.  Dün saat 15.00’te başlayan idman takım Halide düz koşu ile başladı. Topla birlikte ısınma hareketleri ile devam eden çalışmanın ana bölümünde çabukluk çalışması yapıldı. Yaklaşık 2 saat süren idman şut çalışması ile sona erdi.

“BÖLGESEL AMATÖR LİGE ÇIKACAĞIZ”

Oynanacak olan 8 maçı da kazanıp şampiyon olacaklarını dile getiren Şengöz, “Bu hafta aldığımız Kınık galibiyeti, bütün Gazipaşa’yı sevince boğdu. Başarıya aç, futbolu çok seven bu ilçemize, en güzel hediyeyi verdiğimize inanıyorum. Önümüzde daha 8 maçımız var, asla şımarmayacağız. Bu, 8 maçımızı da kazanıp şampiyon olarak, Bölgesel Amatör Lige çıkacağız” dedi.

“ÜÇ PUAN ALARAK İLÇEMİZE DÖNECEĞİZ”

3’üncü hafta maçında Korkuteli deplasmanına gideceklerini hatırlatan Şengöz, Gazipaşa halkını Korkuteli maçına davet etti. Şengöz, “Bu maçta taraftarımızda bizi yalnız bırakmayacak, Paşalar 1973 bizimle birlikte deplasmana gelerek takımımızı orada destekleyecekler. Takım olarak Korkuteli’ne 2 gün önce gidip kamp yapacağız. Takımımızda sakat oyuncu yok. Hocamızın cezası bitti, bu hafta takımın başından yer alabilecek. Biz şımarmadan elimizden geleni yapacağız. Korkuteli maçını kazasız belasız atlatıp, üç puan alarak ilçemize döneceğiz. Bütün şehri takımı desteklemek için Korkuteli Stadına davet ediyorum. Bu ilçeyi hak ettiği yere çıkaracağız” şeklinde konuştu.