UYSAL: SİYASET HOBİ DEĞİL

Gazipaşalı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP İlçe Örgütü’ne yaptığı ziyarette, “Siyaset, boş itişme, boş laf veya sosyal medyadan paylaşım yapmak için, hobi gibi, yapılacak bir iş hiç değil” dedi.

GAZİPAŞALI Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP İlçe Başkanı Ömer Güven’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Bir yakınının vefatı nedeniyle ilçede bulunduğunu belirten Uysal, “Hayırlı olsun ziyaretine geldik daha önce gelmeyi planlıyorduk ama kısmet bugüneymiş” dedi.

“SİYASET İNSANLIK MÜCADELESİDİR”

Uysal konuşmasında siyasetin insanların yaşam standardını arttırmak amacıyla yapılması gerektiğinin altını çizerek,  bunun dışında sanal ortamda boş laf kalabalığı ile yapılan siyasetin anlamsız olduğunu söyledi.  Uysal partililere hitaben yaptığı konuşmada, “Halam Selime Pehlivan’ın eşi vefat etti o vesileyle cenazeye katılacağım.  Gazipaşa’da görev alan yeni arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Siyasi mücadele, insanlıkla yaşıt bir insanlık mücadelesi.  Yaşam standartlarını ve insanlık değerlerini yükseltme mücadelesi. Yeni yönetimlere ve kuşaklara bayrak teslimi devam edecek. Şu anda CHP’nin çok ciddi bir işlevi var. Biz kamu yönetiminin sadece beton asfalt ve altyapıdan ibaret olmadığını, hizmetin nitelikli kamu yönetiminin, aynı zamanda insanların hayatını iyileştirmek olduğunu göstermeliyiz.  Kule yapma mantığıyla bir kamu yönetimi olmaz.  Siyaset, boş itişme, boş laf veya sosyal medyadan paylaşım yapmak için yapılacak bir iş değildir. Hobi gibi, vakit doldurmak için yapılacak bir iş hiç değil insan hayatı standardıyla alakalıdır siyaset bunların dışında yapılıyorsa anlamsızdır. Aday olan tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Gazipaşa’daki nöbet değişimi dolayısıyla yeni ekibimize teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

“BAŞKANIN KİM OLDUĞU ÖNEMLİ DEĞİL”

Ömer Güven de konuşmasında Uysal’a yaptığı nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve “Çalışmaya devam ediyoruz. İl kongremizi yapacağız, seçilen il başkanımızla alt kadro olarak çalışmaya devam edeceğiz. Başkan kim olursa olsun bizim için, önemli olan partimizin başarıya ulaşması” diye konuştu.

UYSAL-SIYASET-HOBI-DEGIL-2