VİVA KUAFÖR 11. YILINI KUTLADI

GAZİPAŞA’DA 2005 yılından buyana Hüseyin Bilgiç İş Merkezi’nde Gazipaşa halkına hizmet veren Viva Kuaför, dün saat 12.00’de Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD) Lokali’nde 11. Yılını muhteşem bir programla kutladı.

VIVA-KUAFOR-11-YILINI-KUTLADI-2

Viva Kuaför sahibi genç iş adamı Mustafa Kırıcı’nın ev sahipliğini yaptığı programa Gazipaşa Belediyesi Eski Başkanı Cemburak Özgenç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köse, CHP Gazipaşa Belediye Meclis Üyesi İsmet Tok, Gazipaşa esnafları ve birçok vatandaş katıldı. Yaklaşık 300 kişilik yemek hazırlanan programda, vatandaşlara yemek ve tatlı ikramı yapıldı. Programa katılan vatandaşlar tarafından tam not alan Viva Kuaför sahibi Mustafa Kırıcı programa katılan herkesle yakından ilgilendi.

“11. YILIMIZI KUTLADIK”

2005 yılından bu yana Gazipaşa halkının hizmetinde olduklarını belirten Viva Kuaför sahibi Mustafa Kırıcı, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine dayalı bir iş anlayışı ile hizmet verdiklerini belitti. Kırıcı, “11 yılımızı bugün Gazipaşa halkı ile kutladık.  Her yıl olduğu gibi bu yılda kutlamamıza birçok vatandaş katıldı. Programa gelen herkese teşekkür ediyorum. 2005 yılında hizmet vermeye başladığımız Gazipaşa halkına güler yüzümüzü hiç eksik etmedik. Viva Kuaför olarak müşteri memnuniyetine dayalı bir misyonumuz var, bu misyonumuzu devam ettirmeye gayret edeceğiz” dedi.

Kırıcı, Hüseyin Bilgiç İş Merkezi 2. Katında bulunan işyerine Gazipaşa halkını davet etti.

VIVA-KUAFOR-11-YILINI-KUTLADI-3