AK GENÇLER ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Gazipaşa İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyeleri, geçtiğimiz hafta başlattıkları ziyaret turunu sürdürüyor. Yeni başlayan eğitim öğretim yılı münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret eden gençler, daha sonra İlçe Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya’yı 1 Ekim Camiler Haftası nedeniyle ziyaret etti. Gazipaşa Müftülüğü’ne yeni atanan Müftü Yalçınkaya’ya görevinde başarılar dileyen gençler, Camiler Haftası’nı da tebrik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalçınkaya, geçlere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

YAŞLILARI DA UNUTMADILAR

Aynı gün Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Gençler, yaşlılara çiçek sunup gönüllerini aldı. Yaşlıların bir gün değil her zaman anılması ve gönüllerinin alınması gerektiğini belirten Gençler, yaşlılardan bol bol dua aldı.

SEÇİM PLANLAMASI YAPILDI

AK Gençler ziyaret akşam saatlerinde ise Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Cafe Park’ta AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin ve Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’in de katıldığı bir toplantı tertip etti. 1 Kasım Erken Seçimleri için çalışma programı belirlenen toplantıda gençlerin morallerinin yüksek olduğu gözlendi.

AK-GENÇLER-ZİYARETLERİNİ-SÜRDÜRÜYOR-2