AK KADIN BELLİ OLDU

Ak Parti Gazipaşa Kadın Kolları Başkan Adayı belli oldu. Konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, muhtemel yeni Kadın Kolları Başkan adayını açıkladı.

AYLARDIR merak edilen Ak Parti Gazipaşa Kadın Kolları Başkanı kim olacak sorusuna artık cevap bulunmak üzere. Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin yeni Kadın Kolları Başkan adayını açıkladı. Konu ile ilgili açıklama yapan Pişkin, başkanlık için iki adaylarının olduğunu ve sadece birini açıklayacağını bildirdi. Pişkin, “Kadın kolları başkan adayımız belli oldu. Yönetimini oluşturmaya çalışıyoruz” dedi

“ADAYIMIZ EMİNE AVCI”

Aylardır merak edilen konuya son noktayı koyan İlçe Başkanı Pişkin, “Adayımız Av. Emine Avcı, Ak Parti Antalya İl Teşkilatı tarafından görevlendirmesi yapıldı. Şu anda yönetimini oluşturuyor. En kısa zamanda yönetimini oluşturup, listesini Ankara Kadın Kolları Genel Merkezi’ne ulaştıracak. Genel Merkez tarafından ataması yapılacak ve daha sonra sahalara inecekler” diye konuştu.

“BİR ADAYIMIZ DAHA VAR”

Gazipaşa Kadın Kolları için bir aday daha olduğunu belirten Pişkin, “bizim muhtemel adayımız Emine Avcı” dedi. Pişkin “1 adayımız daha var ama muhtemelen Ak Parti Gazipaşa Kadın Kolları Başkanlığı’na Emine Avcı Hanım gelecek. Toplamda 2 adayımız diğer isim bende kalsın” şeklinde konuştu.

7 Mart 1965 Ermenek doğumlu olan Emine Avcı, Göttingen Üniversitesi’de hukuk okudu. 20 yıldır Gazipaşa’da Yaşayan Avcı, anadili gibi İngilizce ve Almanca biliyor. Yeminli Tercümanlık yapan Avcı, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Mustafa Avcı İle evli ve 2 çocuk annesi.