ALMAN ÇİFT GAZİPAŞALI OLDU

Gazipaşa’nın tanınmış emlak firmalarından Dost Emlak, Alman Achim-Elke Burger çifti için yaptığı villayı törenle teslim etti.

EKMEL Mahallesinde yapımı tamamlanan ve 26 Eylül 2015 tarihinde düzenlenen törenle villanın tapusunu Burger çiftine teslim eden Dost Emlak sahibi Ünal Kesin, villanın bahçesinde inşaatta emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.

ALMAN-ÇİFT-GAZİPAŞALI-OLDU-2

Almanya’da sürücü kursu sahibi olan Alman çifti Gazipaşalı yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten tecrübeli emlakçı Keskin, her geçen gün gelişmekte olan Gazipaşa’yı en doğru ve iyi şekilde tanıtmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Gazipaşa’nın misafirperver ve güler yüzlü halkına dünyanın dört bir yanından yeni komşular kazandırmak istediklerini belirten Keskin, “İlçemizden memnun kalan bu komşularımız ilçemizin en güzel tanıtımını yapacaklardır. Bu nedenle yaptığımız her işte titiz bir çalışma yürütüyoruz. Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürü bir borç bilir, Burger çiftine yeni evlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

GAZİPAŞA ÇOK GÜVENLİ

Villasını teslim alan Achim Burger, törende yaptığı konuşmada Gazipaşa’yı çok sevdiklerini söyledi. Daha önce Alanya’dan ev aldıklarını ancak yaşadıkları sıkıntılardan ötürü evlerini satmak zorunda kaldıklarını dile getiren Burger, “Evimizi sattıktan sonra yeni bir arayışa girdik. Gazipaşa’ya her geldiğimizde buranın inanılmaz bir şekilde değiştiğini gözlemledik. Gazipaşa’nın son derece güvenli bir kent olduğu gördük. Bu neden bu şirin ilçeye yerleşmeye karar verdik. Ünal Bey ile tanıştıktan sonra şuan yapımı tamamlanan villanın çalışmasına başladık. Çalışma bittikten sonra villada hiçbir hata göremedik. Tüm çalışanlar özveriyle çalıştı. Evimiz tam istediğimiz gibi oldu. Bu nedenle başta Ünal Bey olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Gazipaşa’nın güzelliklerini, güleryüzlü, misafirperver halkını, dürüst esnafını gittiğimiz her yerde anlatıyoruz ve anlatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.