ANA KADEME TOPLANTISI YAPILDI

Ak Parti Gazipaşa İlçe Teşkilatı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu ve Ana Kademe Toplantısını dün saat 12.00’de Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda yaptı.

AK PARTİ Gazipaşa İlçe Teşkilatı, Haftalık Olağan Yönetim Kurulu ve Ana Kademe Toplantısını, Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri ve partililerin katılımı ile yaptı. Toplantı dün saat 12.00’de Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda yapıldı ve yaklaşık iki saat sürdü. Toplantıda ilçe sorunları, ilçeye yapılan ve yapılması planlanan hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, toplantıda; Gazipaşa’da yapılması amaçlanan üniversite, yurt, mesire alanları, oteller ve belediye hizmetleri hakkında partililere bilgi verdi. Büyükşehir Koordinatörü Ahmet Büyükakça, Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede yaptığı çalışmaları, toplantıda partililere aktardı.

“AİLE İÇİ BİR TOPLANTI YAPMIŞ OLDUK”

Toplantı sonunda açıklama yapan Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Ana Kademe Toplantısının, parti tüzüğü gereği ayda bir ya da 2 ayda bir yapılması gerektiğini söyledi. Pişkin, “Göreve geldikten sonra ikinci Ana Kademe Toplantısını yaptık. Bundan sonra ayda bir toplanmayı planlıyoruz. Belediye Başkanımız ve Büyükşehir Koordinatörümüz ilçe yapılan ve yapılacak olan hizmet hakkında bize bilgiler verdi. Toplantıda, parti teşkilatından arkadaşlarımız başkanımıza ve koordinatörümüze sorular sorup bilgi aldılar. Kısaca Bugün aile içi bir toplantı yapmış olduk. Yaklaşık iki saat süren verimli bir toplantı oldu. Önümüzdeki aylarda yine bir araya geleceğiz” dedi.

ANA-KADEME-TOPLANTISI-YAPILDI-2