ANTALYALI MUHTARLAR ÇELİK’İ ZİYARET ETTİ

GAZİPAŞA Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği’ni Ziyaret eden Türkiye Muhtarlar Derneği Antalya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra da Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’i ziyaret etti. Yılmaz ve heyetini, Gazipaşa Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çörüş Mahallesi Muhtarı Rafik Akca yalnız bırakmadı. Muhtarlar Derneği’nde yaptığı açıklamaları tekrar yapan Türkiye Muhtarlar Derneği Antalya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz, yeni kurulan şube için destek isteklerini Başkan Çelik’e de iletti.

Antalya’da bulunan 19 ilçe ve 909 muhtarlığın tamamını içine alacak bir sivil toplum kuruluşu olmak için çalıştıklarını belirten yılmaz, 11 kişilik Kurucu Yönetim Kurulu üye sayısını mayıs ayında yapılacak genel kurul sonrasında 22 kişiye çıkaracaklarını ve Yönetim Kurulu’na Gazipaşa’yı da alacaklarını belirtti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazipaşa Belediye Başkan Dr. Adil Çelik, ziyaretçilere teker teker teşekkür etti. Çelik ziyaret hakkında yaptığı açıklamalarda: “Türkiye Muhtarlar Federasyonu’nun Antalya’da yeni kurulan şubesinin değerli yöneticileri ve üyeleri bizleri ziyarete geldiler. Ziyaretimize gelen Türkiye Muhtarlar Federasyonu Antalya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz, Serik Mevcut Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Şahin, Korkuteli Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal, Muratpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akcan, Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, Gazipaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Rafik Akça ve dernek üyesi muhtarlar, Muratpaşa Çaybaşı Muhtarı Mustafa Önsay, Muratpaşa Güvenlik Mahalle Muhtarı Necati Çimen, Serik Kayaburnu Mahalle Muhtarı Celil Yılgın ve Serik Karıncalı Mahalle Muhtarı Zafer Yılmaz’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

“MEMLEKETİMİZ YARARINA OLACAK HER ÇALIŞMANIN YANINDAYIM”

Türkiye Muhtarlar Derneği Antalya Şubesi’nin yapmış olduğu çalışmanın yanında olduğunu belirten Çelik, “Kısa bir süre önce kurulan ve yakın bir zamanda kongreye gidecek olan Türkiye Muhtarlar Derneği Antalya Şube Başkanlığı, Antalya’da bulunan 19 ilçe ve 909 muhtarlığın tamamını içine alacak bir sivil toplum kuruluşu olacak. 22 kişilik yönetim kurulu üyeliğine Gazipaşa’yı da alacak olan Sayın Başkan Mustafa Yılmaz ve ekibine çalışmalarında başarılar diler, memleketimiz yararına olacak tüm çalışmalarında muhtarlarımın yanında olacağımın bilinmesini isterim” diye konuştu.

ANTALYALI-MUHTARLAR-CELIKI-ZIYARET-ETTI-2