KINIK MESAİSİNE DEVAM

Gazipaşa Belediyespor, Antalya Süper Amatör Lig Play-Off Grubu 7. Haftasında kendi evinde Kınıkspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

PLAY-OFF Grubu’nda son iki haftada iki mağlubiyet alan ve Kınıkspor maçında kötü gidişe dur demek isteyen Gazipaşa Belediyespor, Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde Belediyespor Tesisleri’nde dün saat 15.00’te bir idman gerçekleştirdi. İdmana ısınma ve koordinasyon çalışması ile başlayan futbolcular, daha sonra 5’e 2 top kapma çalışması yaptılar. Çabukluk ve hücum ağırlıklı devam eden idman, dar alanda pas çalışması ile son buldu.

“SIKI ÇALIŞIYORUZ”

İdman sonun da açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Kınıkspor maçını oldukça ciddiye aldıklarını ve hata yapmamak için çok sıkı çalıştıklarını belirtti. Kınıkspor maçının önemine değinen Baysal, “Son iki haftada 6 puan kaybettik ve liderliği elimizden kaptırdık. Sonuç olarak daha önümüzde 4 hafta var ve işimizi zora sokmamak için bu maçı kazanmak zorundayız” dedi

“SEYİRCİ ÖNEMLİ FAKTÖR”

Kınık maçında seyircinin stadı doldurmasını isteyen Baysal, “Takım olarak son iki haftada çok iyi olduğumuzu söyleyemem. Bu maçı kazanıp hem moral olarak iyi bir duruma gelmek hem de taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz. Bu tür maçlarda seyirci önemli rol oynar. İki hafta üst üste kaybettik ve bu maçta seyirci bizim için önemli faktör olacak” ifadelerini kullandı.