ATSO’DAN ÜYELERE VE ÇALIŞANLARA SEMİNER

ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Gazipaşa Temsilcisi Bedri Güven, ATSO Akademi tarafından ilçede ‘Davranışların Dili ve Etkin Beden Dili Eğitimi’ konulu eğitim semineri düzenleneceğini söyledi.

Seminer, Gazipaşa Öğretmenevi’nde, 6 Nisan Çarşamba günü saat 13.00-16.00 arasında Eğitmen İlker Taşçı tarafından, verilecek. Güven, İlker Taşçı’nın vereceği eğitim seminerinin oda üyeleri ve çalışanlarına yönelik olduğunu belirtti.  İnsanların yaşamının büyük kısmının iletişim ile geçtiğini dile getiren ATSO Gazipaşa Temsilcisi Bedri Güven, “İletişimde kelime, söyleyiş tarzı ve beden dili enstrümanları kullanılmaktadır. İnsanlar hayatı önce görsel algıladıkları için beden dili en önemli iletişim aracıdır. İletişimde güçlü olabilmek için beden dili şifrelerini çözmek oldukça önemlidir” dedi.

SEMİNER ÜCRETSİZ VERİLECEK

Seminerin, ATSO üyelerine ve çalışanlarına ücretsiz verileceğini vurgulayan Güven, Davranış kalıplarının önemine dikkat çekti. Güven, “Davranış kalıpları kişilerin dış dünyada hareket ederken kullandığı özel algılama süzgeçleridir. Dış dünyadan gelen her türlü uyarıcı ve bilgiyi, işleyip şekillendirerek kişinin bunlara bir anlam vermesini sağladığı gibi, söz ve davranışlarla dış dünyaya yansıyan her türlü bilgiye de şekil oluşturmaktadır. Odamız tarafından ATSO Akademi çatısı altında, Gazipaşa Temsilciliğimizde ‘Davranışların Dili ve Etkin Beden Dili Eğitimi’ konulu ücretsiz eğitim semineri gerçekleştirilecek. Eğitim programına katılmak isteyen üyelerimiz ve üye çalışanlarımızın irtibat memurumuz Gökhan Yılmaz’a bilgi vermesi gerekmektedir” diye konuştu.