AYDOĞDU, “HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR”

ANTALYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce il genelinde yapılan İLBAP kapsamında yapılan Performans Takip Sınavı (PTS) sonuçları açıklandı. 9, 10, 11 ve 12’nci sınıflar düzeyinde gerçekleştirilen sınavda Özel Gazipaşa Final Temel Lisesi ilçe bazında başarılı sonuçlar aldı. PTS’de çeşitli puan türlerinde dereceler elde eden Final Temel Lisesi Müdürü Şahismail Aydoğdu, ‘Hiçbir başarı tesadüf değildir’ diyerek öğrencilerini tebrik etti. Aydoğdu, “Okulumuz 24 Aralık Perşembe günü yapılan PTS’de ilçemizi en iyi şekilde temsil etmiştir. İlk yılımızda ilçe genelinde yakaladığımız bu başarı hepimizi gururlandırmıştır” dedi.

“ÇITAYI YÜKSELTECEĞİZ”

Önümüzdeki sınavlarda başarıları daha da arttıracaklarını söyleyen Aydoğdu, “Bundan sonra yapılacak YGS ve Haziran ayında gerçekleşecek LYS sınavlarında başarı çıtamızı daha da yukarılara çıkartarak, ilçemizi ve okulumuzu daima en iyi şekilde temsil edeceğiz. Unutulmasın ki ‘ Hiçbir başarı tesadüf değildir.’  Bu vesileyle eğitim-öğretime verdikleri destek ve katkılardan dolayı Kaymakamımız Sayın Kadir Ekinci’ye, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Aktaş’a şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca öğrencilerimizi, ailelerini ve emektar öğretmenlerimizi kutluyorum” dedi.

Aydoğdu, “Özel Gazipaşa Final Temel Lisesi olarak 12’nci sınıflarda, YGS 5’te ilçe birinciliği, YGS 1’de ilçe ikinciliği, YGS 2’de ilçe ikinciliği, üçüncülüğü ve beşinciliği, YGS 3’te ilçe ikinciliği, üçüncülü, dördüncülüğü YGS 4’te ilçe üçüncülüğü, dördüncülüğü, YGS 5’te ilçe ikinciliği, üçüncülü, beşinciliği ile YGS 6’da ilçe ikinciliği elde ettik. 11’inci sınıflarda YGS 1’de ilçe ikinciliği, YGS 2’de ilçe ikinciliği, üçüncülü, YGS 3’de ilçe ikinciliği, YGS 4’te ilçe ikinciliği, YGS 5’te ilçe ikinciliği, YGS 6’da ilçe ikinciliği ve 9 ila 10’uncu sınıflardaysa; YGS 1’de ilçe beşinciliği YGS 2’de ilçe beşincisi, on birincisi, YGS 3’de ilçe dokuzunculuğu, YGS 4’te ilçe onunculuğu, YGS 5’te ilçe sekizinciliği ve YGS 6’da ilçe yedinciliği gibi başarılar elde edilmiştir” dedi.