BAHAR KERMESİNE YOĞUN İLGİ

GAZİPAŞA Talebe Yurtları Bahar Kermesi, dün saat 10.00’da Özel Aydın Öğrenci Yurdu bahçesinde dualar eşliğinde açıldı.

BAHAR-KERMESINE-YOGUN-ILGI-2

Birçok vatandaşın katıldığı kermeste; oyuncuktan gıdaya kadar birçok alanda stant açıldı. Öğrenci yurdunun demirbaş eşyalarının masraflarının karşılanması amacıyla yapılan kermese ilk gün itibari ile vatandaşların yoğun ilgisini oldu. 1 Nisan’da başlayan kermes 10 Nisan Pazar günü son bulacak. Vatandaşlar kermesi, akşam saat 11.30’a kadar ziyaret edebilecek.

“KERMES ZENGİN ÇEŞİTLİLİĞİ İLE BEĞENİ TOPLADI”

Dün, Özel Aydın Öğrenci Yurdu bahçesinde açılan kermes, zengin ürün çeşitliliği ile vatandaşlardan tam not aldı. Oyuncak standından gıdaya, kitap standından el işi standına kadar 7’den 70’e bütün yaş grubuna hitap eden kermes vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı. Vatandaşların en çok ilgisini deve etinden yapılan döner ve yöresel ürünler dikkat çekti.

“HERKESİN İLGİSİNİ ÇEKECEK STANTLARIMIZ VAR”

Kermesin ilk gün olmasına rağmen vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi gösterdiğini belirten Ahmediye Eğitim ve Kültür Derneği başkanı Ahmet ÇETİN, “Açacağımız öğrenci yurdunun demirbaş eşyalarının masraflarının karşılanması amacıyla düzenlediğimiz kermes faaliyetimiz vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi gördü. İlk gün olmasına rağmen yoğun bir gün yaşadık. Burada 7’den 70’e herkesin ilgisini çekecek stantlarımız var. Bütün Gazipaşa halkını kermesimize davet ediyorum” dedi.

BAHAR-KERMESINE-YOGUN-ILGI-3