ZİYARETİMİZE GELDİLER

Antalya Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Esen Uysal Diler ve Antalya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Ragibe Coşkun Gazipaşa’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Esen Gazipaşa’da bulunan Gazetelere de ziyarette bulundu.

ANTALYA Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Esen Uysal Diler ve Antalya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Ragibe Coşkun Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’i makamında ziyaret etti. Toplantıda Gazipaşa’nın tanıtımı için ilerleyen günlerde çalışmalar yapılacağı öğrenildi. Antalya Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Esen Uysal Diler, Başkan Çelik’ten Gazipaşa’daki yerel gazetelerle ilgili bilgiler aldı.

“ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelik, Diler ve Coşkun’a teşekkür etti. Çelik, “Antalya Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü, değerli hemşerimiz Esen Diler Hanım ve Antalya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Ragibe Coşkun Hanım ziyaretimize geldiler. İlçemizin tanıtımı için ilerleyen günlerde önemli çalışmalara birlikte imza atacağız. Kendilerine ilçemize olan alakaları ve ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

“ESEN’DEN GAZETEMİZE ZİYARET”

Antalya Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Esen Uysal Diler, Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’e yaptığı ziyaretin ardından Gazetemize ziyarette bulundu. İlçede bulunan gazeteler ve gazetemiz hakkında bilgi alan Diler, gazetemize yayın hayatında başarılar diledi.

ZIYARETIMIZE-GELDILER-3