BAŞKAN’DAN TAZİYE MESAJI

GEÇTİĞİMİZ günlerde Diyarbakır’ın Sur ilçesindeki terör operasyonunda ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Serdar Akın için Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden bir taziye mesajı yayınlayarak, şehidin ailesine eve milletimize baş sağlığı diledi.

BASKANDAN-TAZIYE-MESAJI-2

Çelik, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi. “Kemer ilçesinde ikamet eden 31 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Serdar Akın, Diyarbakır’ın Sur İlçesinde teröristlerin hain saldırısı sonrası şehadet şerbetini içti. Şer odakları bir kez daha bir eşi kocasız, bir aileyi evlatsız, bir evladı da babasız bıraktı ama bu milleti asla bayraksız, ezansız ve vatansız bırakamayacak. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Allah’ım şehidimizin şefaatine bizleri layık görsün, geride kalanlara sabır ve metanet versin. Milletimizin başı sağ olsun.”

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Serdar Akın’ın Görev yerinin Ağrı olduğu ve geçici görevle Sur’da terör operasyonuna katıldığı öğrenildi.